۲۳:۵۱:۳۶ - پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا خبر داد:
راه‌اندازی کارخانه‌های تعطیل‌شده دراولویت سیاست‌های اقتصادمقاومتی
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا گفت: راه‌اندازی مجدد کارخانه و واحدهای صنعتی تعطیل ‌شده در سطح آذربایجان شرقی یکی از راهکارهای اقدام و عمل در سال اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا، به نقل از گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار ناصر علیزاده در مراسم تجلیل از کارگران و کارآفرینان نمونه اهر، اظهار کرد: شعارها و اهدافی که ایران در دنیا دنبال می‌کند استکبارستیزی است و نباید در زمینه اجرای برجام و برداشته شدن تحریم‌ها به آمریکا اعتماد کنیم بلکه بر داشته‌های خودمان تکیه کنیم.

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارمندی سپاه عاشورا با اشاره به اینکه وحدت رویه بین مردم و مسئولان نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد، گفت: به دستور مقام معظم رهبری قرارگاه اقتصاد مقاومتی در دولت شکل‌گرفته و در آذربایجان شرقی این قرارگاه فعالیت خود را رسماً آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه سازمان‌های بسیج و سپاه در زمینه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیش رو هستند، افزود: بسیج و سپاه در هر شرایط و مشکلات ثابت کرده‌اند که هیچ‌چیزی نمی‌تواند آن‌ها را از پای‌کار کنار بکشد و اگر مردم برای تحقق اقتصاد مقاومتی پای‌کار نیایند دولت نمی‌تواند به‌تنهایی از عهده این سیاست‌ها برآید.

علیزاده اضافه کرد: با تدابیری اتخاذ شود تا اینکه پایان سال با ارائه گزارش از روند اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نشان دهیم که آذربایجان شرقی به فرامین رهبری لبیک گفته است.

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا به راه‌اندازی مجدد کارخانه و واحدهای تعطیل‌شده در سطح استان اشاره کرد و گفت: اگر مشاهده کردیم که واحد تولیدی تعطیل‌شده کمر همت بسته و با وحدت رویه نسبت بازگشایی مجدد این واحدها اقدام کنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE