۱۴:۲۲:۲۳ - پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی؛
رتبه نخست سراب در اعطای سند مالکیت روستایی
تبریز – ایرنا – مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۹۵ درصد از واحد های مسکونی روستایی سراب سند دار هستند، گفت: این شهرستان در توزیع و تحویل اسناد مالکیت روستایی رتبه اول استانی را داراست.

حافظ باباپور روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات طرح های عمرانی بنیاد مسکن سراب افزود: حدود پنج هزار واحد مسکونی روستایی در سراب بدون سند مالکیت هستند که ظرف مدت دو سال اسناد آنها نیز تحویل داده خواهد شد.
وی با بیان اینکه از ۱۳۰ روستای بالای ۲۰ خانوار سراب تا کنون در ۵۰ روستا طرح هادی اجرا شده است، گفت: برای اجرای این طرح ها افزون بر ۸۶ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.
باباپور ادامه داد: در سال جاری در ۱۹روستای دیگر نیز این طرح در حال اجراست که برای اجرای آنها حدود ۱۵میلیارد ریال هزینه می شود.
وی، همچنین از اتمام عملیات احداث برج دو قلوی بهاران تا نیمه اول سال جاری خبرداد و گفت: این طرح دارای ۳۱۲ واحد مسکونی و۵۱ واحد تجاری است که در ۱۶ طبقه در حال احداث می باشد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان اظهار کرد: برای احداث این پروژه بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.
فرماندار سراب نیز با بیان اینکه ۴۹ درصد از واحد های روستایی این شهرستان مقاوم سازی شده اند، گفت: بیش از هفت هزار واحد دیگر نیز نیاز به مقاوم سازی دارند.
داود گرشاسبی با اشاره به وضعیت مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر سراب افزود: از ۳۶۷ واحد مسکن مهر تاکنون ۳۱۴ واحد به اتمام رسیده است.
شهرستان سراب با ۱۳۵ هزار نفر جمعیت در ۱۳۴ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE