۱۱:۱۳:۳۶ - سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطاعات شهرداری تبریز گفت:
آغاز عملیات انتقال و بهینه‌سازی دکل‌های مخابراتیBTS در فضاهای عمومی تبریز
دکل های مخابراتی نصب شده در فضای های آموزشی، مسکونی و تجاری را به فضاهای عمومی و شهری منتقل می کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، رضا پاک نهاد در جمع خبرنگاران با اشاره به ماده ۲۸ تعرفه عوارض محلی مصوب شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: سازمان آمار و فناوری اطلاعات به عنوان متولی امر صدور مجوز نصب و راه اندازی دکل‌های BTS، تلاش دارد دکل‌های مخابراتی نصب شده در فضاهای آموزشی، مسکونی، تجاری و … را به فضاهای عمومی و شهری انتقال دهد.

وی اظهار کرد: در همین راستا و جهت رعایت حال شهروندان و حفظ مناظر شهری با همکاری شهرداری منطقه چهار، دکل مخابراتی متعلق به شرکت ایرانسل، در بلوار ستارخان از ملک تجاری به فضای باز شهری منتقل شد.

لازم به ذکر است دکل نصب شده چهار پایه با قابلیت حمل و جابجایی و استفاده همزمان سه اپراتور می‌باشد و با بهره برداری از دکل فوق از نصب و افزایش دکل های بیشتر در آن محدوده جلوگیری خواهد شد.

خاطر نشان می شود عملیات انتقال و بهینه سازی دکل‌های مخابراتیBTS با جدیت تمام از سوی این سازمان در حال انجام بوده و در ادامه این پروژه، تمامی دکل های موجود از فضاهای اختصاصی به فضاهای عمومی انتقال و بهینه سازی خواهند شد.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE