۱۰:۰۵:۴۲ - سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
تبریز؛
هیات نظارت و اجرایی ، انتخابات حوزه مرند و جلفا را تایید کرد
فرماندار شهرستان مرند گفت: هیات نظارت و اجرایی شهرستان با تائید صحت انتخابات حوزه مرند و جلفا مراتب را جهت اعلام نظر نهایی به وزارت کشور و شورای نگهبان منعکس کرده است.

به گزارش گروه استان ها باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، تقی کرمی با اشاره به اختلاف خطایی در یکی از صندوق های رای این حوزه در نتیجه بازشماری انجام شده ، اظهارکرد: عمده اختلاف به وجود آمده در یکی از صندوقهای رای ، اختلاف سهوی در هنگام بسته بندی آرا بوده است.
وی خاطرنشان کرد: حسب تصمیم مشترک هیات اجرایی و نظارت و موافقت هیات نظارت استان جهت رسیدگی به شکایت یکی از نامزدهای انتخاباتی ، تعدادی از صندوق های شهرستان در دو مرحله، در مرحله اول تعداد ۳۸ صندوق و در مرحله دوم تعداد ۵ صندوق، بازشماری شد.
رئیس حوزه انتخابیه مرند و جلفا در ادامه با اعلام اینکه در مجموع دو مرحله ۱۷/۴ درصد صندوق های حوزه انتخابیه مرند و جلفا بازشماری شده است، گفت: نتایج بازشماری مبین این موضوع است که هیچ تغییری در جایگاه نفر اول و دوم این حوزه به وجود نیامده و تنها فاصه آرای موجود از ۶۹۰ رای به ۴۶۹ رای کاهش یافته است .
در دومین مرحله انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه مرند و جلفا محمد حسن نژاد ۶۰ هزار و ۵۵ رای و کریم شافعی ۵۹ هزار و ۳۶۵ رای داشت .
حوزه انتخابیه مرند و جلفا با حدود ۳۵۰ هزار نفر جمعیت یک نماینده در خانه ملت دارد.
انتخابات مجلس دهم در شش حوزه انتخابیه آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در ۱۰ اردیبهشت سال جاری برگزار شد .

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE