۲۲:۵۳:۴۴ - شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
معاون مدیریت مصرف شرکت توانیر:
تابستان امسال کشور با بحران برق مواجه می‌شود
معاون مدیریت مصرف شرکت توانیر گفت: در شرایطی که ما ۷۰ هزار مگا وات ظرفیت نصب شده داریم و نیاز مصرف در بازه پیک ۵۴ هزار و ۵۰۰ مگاوات است که در صورت مدیریت نکردن مصرف برق در تابستان سال جاری با آن مواجه خواهیم شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، علیرضا احمدیزدی اظهار داشت: مدیریت مصرف یکی از موضوعاتی است که در تمام طول سال باید به آن توجه شود، اما در فصل تابستان به دلیل استفاده زیاد از وسائل سرمایشی و از طرف دیگر به سبب پایین آمدن راندمان نیروگاه ها در گرما، مدیریت مصرف صورت ویژه‌ای به خود می گیرد.

وی با اشاره به اینکه بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی، ظرفیت تولید انرژی برق دو برابر و تعداد مشترکین ده برابر شده است، افزود: باید گفت در شرایطی که ما ۷۰ هزار مگاوات ظرفیت نصب شده داریم و نیاز مصرف در بازه ی پیک ۵۴ هزار و ۵۰۰ مگاوات است، این آمار و ارقام نشان دهنده  بحرانی است که در صورت مدیریت نکردن مصرف برق در تابستان سال جاری با آن مواجه خواهیم شد.

معاون مدیریت مصرف شرکت توانیر تأکید کرد: باید مدیریت مصرف را باور کنیم و با آموزش در این زمینه می توانیم اقدامی عملی در این راستا انجام دهیم.

احمدیزدی با اشاره به انتشار گازهای آلاینده ناشی از تولید برق، تشریح کرد: کشور ما نیز یکی از کشورهایی است که در پیمان کیوتو متعهد شده است تا با اقدامات عملی دو درجه از دمای کره ی زمین را کاهش دهد و این امر بدون مدیریت مصرف انرژی امکان پذیر نیست.

چهارمین همایش مدیریت مصرف توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز و با حضور معاون مدیریت مصرف شرکت توانیر، فرمانده سپاه عاشورا، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی، رئیس سازمان صدا و سیمای استان آذربایجان‌شرقی، رییس بسیج کارمندی استان آذربایجان‌شرقی، جمعی از مدیران ادارات تبریز و آذربایجان‌شرقی و  نیز برندگان مسابقه بزرگ اصلاح الگوی مصرف ویژه مشترکان خانگی و تجاری برگزار شد

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE