۲۱:۳۰:۲۸ - جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
تبريز؛
قول مساعد معاون سازمان مدیریت برای تامین اعتبارات طرح های عمرانی آذربایجان شرقی
معاون فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، نسبت به تامین کسری اعتبارات مورد نیاز و رفع مشکلات سازمانی طرح های عمرانی استان آذربایجان شرقی قول مساعد داد

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، غلامرضا شافعی روز جمعه در بازدید از طرح های عمرانی آذربایجان شرقی، با ابراز رضایت از پیشرفت خوب این طرح ها ، از تلاش و همت مدیران محلی قدردانی کرد و گفت : ابتکار و تدبیر مدیران استان در استفاده از ظرفیت های محلی و توان بخش خصوصی در اجرا و پیشبرد طرح های عمرانی قابل تجلیل است. 
وی پس از استماع گزارش های مسئولان ، مهندسان و مشاوران فنی نسبت به تامین کسری اعتبارات مورد نیاز آنان و رفع مشکلات سازمانی و نیز اخذ مجوزهای مورد نیاز در دستگاه ها و وزارت خانه های مربوطه در تهران، قول مساعد داد.
شافعی به اتفاق شماری از مسئولان دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی، از طرح های عمرانی مصوب سفر سال گذشته رئیس جمهوری به این استان بازدید کرد.
معاون فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، در این برنامه از عملیات تکمیلی راه آهن میانه – تبریز ، سد کلقان چای بستان آباد ، بزرگراه اهر – تبریز ، اتوبان تبریز – سهند و نیز از طرح توسعه نیروگاه تبریز بازدید و در نشست کارگاهی با پیمانکاران و مشاوران فنی، تازه ترین تحولات و وضع این طرح ها را مورد بررسی قرار داد.
در سفر سال گذشته رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به آذربایجان شرقی، برای تکمیل زیر ساخت ها و تسریع در بهره برداری تعدادی از طرح های مهم در بخش های آب ، راه ، بهداشت ، درمان و کشاورزی افزون بر ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب شد.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE