۱۷:۰۷:۰۷ - پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
فرماندار تبريز:
مصوبه ادغام سازمان‌های شهرداری تبریز لازم الاجراء است
فرماندار تبریز با اشاره به ضرورت ادغام سازمان های شهرداری تبریز گفت: مصوبه ادغام سازمان‌های شهرداری تبریز از طرف وزارت کشور ابلاغ شده و این مصوبه لازم الاجراء است و باید اجرا شود.

رحیم شهرتی فر روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، در خصوص ساختارسازمانی جدید شهرداری تبریز و اینکه چند سازمان مختلف این شهرداری باهم ادغام می شوند، افزود: اواخر سال گذشته مصوبه این ادغام و ساختار جدید شهرداری توسط وزارت کشور ابلاغ شده و باید اجرای این مصوبه شروع شود.
وی سپس گفت: البته شهرداری تبریز به تازگی اعلام کرده که این ادغام درحال اجرا شدن است و ما منتظر این ادغام هستیم.
شهرتی فر ادامه داد: بودجه شهرداری تبریز برای سال ۹۵ نیز بر اساس این ساختار جدید تصویب شده است.
فرماندار تبریز سپس با تاکید بر اینکه این مصوبه توسط وزارت کشور به ما اعلام شده است، ادامه داد: شهرداری تبریز موظف به اجرای این ادغام است زیرا که قانون این اجازه را به آنها داده است و وزارت کشور نیز این موضوع را مصوب و ابلاغ کرده است .
وی همچنین ادامه داد: بعداز ادغام بودجه های سازمان های قبلی تجمیع می شود و تحت نظارت و مدیریت یک سازمان مشخص درمی آید که می تواند نتایج خوبی برای آینده شهر داشته باشد.
شهرتی فر در خصوص روند این ادغام ها و زمان آن گفت: شهرداری این ادغام را شروع کرده و البته باید به آنها نیز فرصت داد زیراکه این فرآیند یک شبه نمی تواند انجام شود و باید زمان داده شود تا نیروی انسانی جابه جا شوند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE