۱۱:۴۳:۰۴ - پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
تبريز:
مجسمه- بازیگر برای ترویج فرهنگ ترافیک در تبریز
در اقدامی ابتکاری، اهالی حوزه هنر در تبریز به میدان آمدند و شماری از فعالان عرصه تئاتر موسوم به ‘مجسمه- بازیگر’ با حضور در برخی میدان ها و چهارراه های شلوغ برای ترویج فرهنگ آمد و شد کوشیدند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، کلان شهر تبریز در روزهای گذشته شاهد حضور جمعی از ‘مجسمه- بازیگر’ ها بر سر چهارراه های پرتردد به منظور ترغیب شهروندان به رعایت اصول و مقررات راهنمایی و رانندگی بود.
بر این اساس شماری از مجسمه – بازیگرهای تبریز در مکان هایی مانند فلکه دانشگاه و بلوار ۲۹ بهمن این شهر بر سر چهارراه ها حضور یافتند تا با استفاده از معجزه هنر و علاقه مندی شهروندان به آن برای ترویج فرهنگ درست ترافیک تلاش کنند.
مجسمه – بازیگرهای حاضر در این طرح که گفته می شود از سوی شهرداری تبریز برنامه ریزی شده است، با ایستادن در وسط چهار راه ها و ایفای نقش پلیس، خودروهای عبوری و عابران را به رعایت چراغ راهنمایی و عبور از خطوط عابر پیاده تشویق می کردند.
کلان شهر یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفری تبریز که جمعیت آن در روز به بیش از دو میلیون نفر افزایش می یابد، در سال های اخیر با معضل ترافیک شدید در شریان های حیاتی و مرکزی خود مواجه بوده است که آن نیز به نوبه خود آلودگی هوا را به دنبال داشته است.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE