۱۲:۲۷:۰۲ - سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
معاون اول رئیس جمهوری گفت:
دو استان آذربایجان شرقی و لرستان باید الگوی اقتصاد مقاومتی در کشور باشد
معاون اول رئیس جمهوری گفت: استان آذربایجان شرقی از جمله استانهایی است که باید در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور الگو باشد و به عنوان استان نمونه مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اسحاق جهانگیری روز سه شنبه در بدو ورود به فرودگاه خرم آباد در جمع خبرنگاران افزود: وزیر کشور باید ۲ استان لرستان و آذربایجان شرقی را در اجرای اقتصاد مقاومتی به صورت ویژه پیگیری کند و گزارش های مستمر را به دولت ارائه خواهد کرد.
وی اظهار داشت: در سفر امروز به لرستان سه طرح مهم پتروشیمی ، سد حوضیان و بیمارستان الیگودرز به بهره برداری می رسد.
معاون اول رئیس جمهوری گفت: امیدواریم شاهد پیشرفت استان لرستان باشیم این استان به لحاظ منابع آبی دارای شرایط خوبی است و مردم سخت کوش ، پرتلاش و نخبگان بسیاری دارد که می توانند ظرفیت های لرستان را به فعلیت در آورند و برای توسعه به کار گیرند.
وی افزود: در سفر امروز همچنین جلسه اقتصاد مقاومتی و مهمترین برنامه دولت در عملیاتی کردن شعار سال ۹۵ برگزار خواهد شد .
به گزارش ایرنا؛ جهانگیری در پاسخ به سوالی درباره سد معشوره نیز گفت : قرار است وزارت نیرودر طراحی آن تجدید نظر کرده و کار ساخت را دنبال کند .

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE