۱۵:۳۴:۵۵ - دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
امام جمعه محبوب تبریز در دیدار با کارکنان بسیج سازندگی عنوان فرمود:
بسیج سازندگی پیشتاز اجرای اقتصاد مقاومتی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به خلوص نیتی که بین نیروهای بسیج سازندگی وجود دارد، گفت: این نهاد انقلابی در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی پیشتاز خواهد بود .

آیت الله محسن مجتهد شبستری روز دوشنبه در جمع نیروهای بسیج سازندگی استان با بیان اینکه فعالیت این نهاد موجب سرعت بخشی در روند توسعه شده است ، اظهارکرد: این سرعت عمل هم در سایه خلوص نیت حاصل شده است .
وی با بیان اینکه بسیج سازندگی ادامه دهنده راه جهاد سازندگی است ، گفت: متاسفانه فعالیت های جهاد سازندگی در جهاد کشاورزی دیده نمی شود و این سازمان دولتی گرفتار وظایف قانونی شده است.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه خدمات نهادهای دولتی رسمی زمان بر است ، افزود: رویکرد غیرانتفاعی و مخلصانه بسیج سازندگی قابل تقدیر است .
وی با اشاره به اینکه خدمات بسیج به کشور بخصوص در دوران دفاع مقدس فراموش نشدنی است ، اظهارکرد: خرابی ها و محرومیت های به ارث رسیده از رژیم گذشته هنوز در گوشه و کنار کشور دیده می شود و بسیج سازندگی نقش مهمی در محرومیت زدایی ایفا می کند .
آیت الله مجتهد شبستری با بیان اینکه خدمات و فعالیت های نیروهای بسیجی موجب مایوس شدن استکبار می شود ، گفت: اقتصاد مقاومتی موجب تقویت جایگاه کشور در ابعاد داخلی و بین المللی می شود .
رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی هم در این نشست گزارشی از فعالیت ها و ماموریت های این سازمان ارائه کرد .
سرهنگ صفر قائمی گفت: فعالیت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اصلی ترین محور فعالیت های این سازمان است و به عنوان تکلیف به این موضوع نگاه می شود .

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE