۱۵:۰۵:۱۲ - دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
درگذشت دانش آموز ملکانی
یکی از دانش آموزان مدارس روستایی در ملکان جان خود را در اردوی دانش آموزی از دست داد
سرپرست اداره آموزش و پرورش ملکان در خصوص درگذشت یکی از دانش آموزان روستایی شهرستان ملکان گفت: ناهیده فیوضی دانش آموز کلاس پنجم مدرسه شهید کلانتری روستای کوره بلاغ ظهر دیروز (یک شنبه) بر اثر سُر خوردن و افتادن روی زمین جان خود را از دست داد.

احمد افتخاری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این اردوی دانش آموزی در روستای شیروانشاهلو از طرف مدرسه شهید کلانتری روستای کوره بلاغ ترتیب داده شده بود که متاسفانه ناهیده فیوضی به خاطر افتادن روی سنگ جان خود را از دست داد.
وی افزود: دانش آموزان این مدرسه برای صرف ناهار آماده شده بودند که برادر متوفی که در کلاس اول ابتدایی همان مدرسه درس می خواند، برای آوردن آب به سر چشمه می رود اما لیز خورده و به زمین می افتد.
وی تشریح کرد: مصطفی معینی مدیر مدرسه شهید کلانتری روستای کوره بلاغ که خود نیز در اردو حضور داشته است، بلافاصله به طرف وی می دود و او را از زمین بلند می کند، اما خواهر که شاهد این اتفاق بوده است، به طرف برادر کوچک خود می دود که متاسفانه به زمین می خورد و سرش به خاطر برخورد با سنگ از پشت آسیب می بیند و تلاش های مدیر و معلم حاضر در آنجا و دانش آموزان برای نجات ناهیده فیوضی نتیجه نمی دهد.
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ملکان ادامه داد: ناهیده پس از انتقال به بیمارستان فارابی ملکان فوت می کند.
وی تاکید کرد: دانش آموزان این مدرسه با رضایت کامل اولیا به اردو رفته بودند و ۱۵ نفر در مدرسه شهید کلانتری کوره بلاغ به صورت چند پایه با ۲ معلم رسمی و سرباز معلم مشغول تحصیل هستند.
در شهرستان ملکان بیش از ۱۹ هزار دانش آموز در ۲۱۵ آموزشگاه تحصیل می کنند و ۲ هزار نفر معلم شاغل و بازنشسته در آن مشغول تدریس هستند.
شهرستان ملکان با ۱۱۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۵۵کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است.۸۲۰۵۸۲۰۱-۷۰۶۹۳۴۳۲

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE