۱۷:۰۳:۳۵ - دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
همزمان با اولین روز از هفته کار و کارگر و بسیج کارگری:
فرماندهان بسیج کارگری , تشکلات کارگری و کارفرمایی استان با نماینده ولی فقیه در استان به مناسبت هفته کار و کارگر و بسیج کارگری و امام جمعه تبریز دیدار کردند
دیدار فرماندهان بسیج کارگری و تشکلات کارگری و کارفرمایی استان با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر و بسیج کارگری


فرماندهان بسیج کارگری وتشکلات کارگری و کارفرمایی استان همزمان با اولین روز از هفته کار و کارگر و بسیج کارگری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگری سپاه عاشورا، همزمان با اولین روز از هفته کار و کارگر و بسیج کارگری، فرماندهان بسیج کارگری استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.

حضرت آیت الله شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در این دیدار با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بر لزوم تشکیل قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی جهت عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی تاکید نمود.

سرهنگ پاسدار ناصر علیزاده مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا،  در ابتدای مراسم با ارائه گزارشی از فعالیت های بسیج کارگری و نقش بسیج در عرصه تولید و صنعت با اشاره بر نقش کارگران در دفاع مقدس و در دوران کنونی گفت: گنکره ملی بزرگداشت شهدای کارگری استان جزء برنامه های شاخص بسیج کارگری در کشور است که در این راستا این هفته تبریز میزبان برگزار پنجمین یادواره ۱۴ هزار شهید کارگری کشور است.

در ادامه نیز با اشاره به محور بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال در خصوص اهتمام و توجه مسئولین به رفع بیکاری – حمایت از تولید داخلی و خروج از رکورد را یادآور شد.

میر احد حسینی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، کریم صادق‌زاده دبیر اجرایی خانه کارگر استان، جعفرسمساری مدیرکل اداره تامین اجتماعی استان و چنگیز قاسمی از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE