۲۲:۴۰:۳۳ - جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
امام جمعه تبريز:
مردم از حضور در انتخابات مرحله دوم غفلت نکنند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات از تمام مردم خواست همچون مرحله اول انتخابات را جدی گرفته و پرشور و گسترده در مرحله دوم نیز شرکت کنند.
مجتهد شبستری

 

آیت اله محسن مجتهد شبستری در خطبه های این هفته نماز جمعه تبریز، اظهارکرد: انتخابات در ۲۱ استان به مرحله دوم کشیده شده و در استان آذربایجان شرقی نیز انتخاب ۹ نماینده به مرحله دوم کشیده و مردم از بین نامزدهای باقی مانده باید افراد کاردان و با تجربه را انتخاب کنند.
وی پیشرفت، توسعه و تعالی کشور را در گرو حضور آگاهانه مردم در تمام صحنه ها به ویژه انتخابات دانست و گفت: مردم با انتخاب اصلح دین خود را به اسلام، انقلاب و میهن ادا کنند.
امام جمعه تبریز با اشاره به دیدار اخیر اعضای اتحادیه های انجمن اسلامی دانش آموزان با رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: ایشان ضمن تشویق دانش آموزان به معنویات؛ توطئه های شوم استکبار را یادآوری کرده و فرمودند: ‘ اگر در مقابل این قدرت ها کوتاه بیاییم خواسته های خود را در سایر رشته ها نیز گسترش خواهند داد.’
آیت الله مجتهد شبستری ادامه داد: رهبر معظم انقلاب به جنگ نرم و زیر پوستی بین ایران و امریکا و صهیونیست ها اشاره کرده و فرمودند:’ جنگ نرم خطر ناک تر از جنگ سخت است و در مقابله با آن باید از نظر کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی جوانان را گسترش دهیم.’
وی با تاکید بر عمل به این دستور رهبری اظهارکرد: به جای اینکه جلوی فعالیت های فرهنگی جوانان را بگیریم باید آنها را مساعدت کنیم تا جوانان بیشتر بتوانند راجع به انقلاب اسلامی تبلیغ کنند.
امام جمعه تبریز همچنین با اشاره به مناسبت های هفته ولادت مولود کعبه حضرت علی (ع) را تبریک گفت و افزود: علی مجسمه تقوی بود و مسلمانان را همواره به تقوا و پرهیزکاری دعوت می کرد.
آیت الله مجتهد شبستری با اشاره به هفته سلامت ، رعایت بهداشت عمومی در جامعه و عمل به پیشگیری از ابتلا به بیماری های جسمی توسط آحاد افراد را خوستار شد و گفت: اگر در جامعه بیماری های جسمی و روحی رواج یابد نه مسایل اقتصادی و نه فرهنگی قابل حل نیست.
وی همچنین با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی امریکا به طبس اظهارکرد: در این واقعه پیچیده ترین عملیات نظامی با امدادهای غیبی به شکست انجامید.
امام جمعه تبریز همچنین رای دیوان عالی امریکا درباره دست درازی به پول های بلوکه شده ایران را نشانه چپاولگری و غارت دانست و ضمن محکوم کردن این عمل گفت: بیش از سه ماه از اجرای برجام می گذرد و امریکا به هیچ کدام از تعهداتش عمل نکرده است.

منبع خبر:خبرگزاری جمهوری اسلامی( ایرنا)

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE