۲۱:۳۰:۳۰ - سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی:
آغاز تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس از روز پنج‌شنبه / ۱۸ نامزد رقابت می‌کنند
رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان‌شرقی گفت: مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۸۵۵ شعبه اخذ رای در این استان برگزار می‌شود.
آغاز تبلیغات مرحله دوم انتخابات مجلس از روز پنج‌شنبه / 18 نامزد رقابت می‌کنند

به گزارش اوجا تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، سعید شبستری با بیان این که مرحله دوم انتخابات مجلس، روز جمعه دهم اردیبهشت برگزار می‌شود، اظهار داشت: تبلیغات نامزدهای این مرحله از انتخابات از بامداد روز پنج‌شنبه دوم اردیبهشت آغاز شده و تا ساعت ۸ صبح روز نهم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

وی افزود: فرمانداران، بخشداران و عوامل اجرایی انتخابات در این فاصله اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با بیان این که مرحله دوم انتخابات مجلس در شش حوزه انتخابیه و یازده شهرستان استان برگزار خواهد شد، گفت: در این مرحله ۱۸ نامزد برای کسب ۹ کرسی باقیمانده استان در مجلس شورای اسلامی رقابت می‌کنند.

وی افزود: در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر چهار نفر و در حوزه‌های انتخابیه شبستر، مراغه و عجب‌شیر، سراب، اهر و هریس و مرند و جلفا، یک نفر به مجلس راه خواهند یافت.

شبستری همچنین اعلام کرد: رای‌دهندگان در مرحله دوم انتخابات مجلس باید در روز رای‌گیری هجده سال تمام داشته باشند یعنی متولدان ۱۰ اردیبهشت ۱۳۷۷ و ماقبل آن می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند.

وی در عین حال متذکر شد: در این مرحله از انتخابات افراد می‌توانند فقط در همان حوزه‌ای که در مرحله اول رای‌داده‌اند شرکت کنند و همچنین رای‌اولی‌ها و افرادی که در مرحله اول رای نداده‌اند نیز مجاز به شرکت در مرحله دوم انتخابات هستند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE