۱۳:۵۱:۴۱ - یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
استاندار آذربایجان ‌شرقی:
هیچ کلاس درسی در آذربایجان ‌شرقی بدون معلم نیست
 استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: هیچ کلاس درسی در آذربایجان ‌شرقی بدون معلم نیست. مجید خدابخش قبل از ظهر امروز یک شنبه در مراسم بازگشایی مدارس در تبریز ابراز داشت: باید به ورود تکنولوژی در امر آموزش توجه کرد. در زمان کنونی زندگی بشر با علم، تحصیل و آموزش عجین شده است. وی با بیان اینکه […]

 استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: هیچ کلاس درسی در آذربایجان ‌شرقی بدون معلم نیست.

مجید خدابخش قبل از ظهر امروز یک شنبه در مراسم بازگشایی مدارس در تبریز ابراز داشت: باید به ورود تکنولوژی در امر آموزش توجه کرد. در زمان کنونی زندگی بشر با علم، تحصیل و آموزش عجین شده است.

وی با بیان اینکه علم و فناوری روز به روز در حال پیشرفت است و باید معلم ها سطح علمی خود را ارتقا دهند، ادامه داد: در کنار مسائل آموزشی باید دبیران و مربیان به مسئله پرورش و تذهیب نیز توجه کنند. بدون شک رفتار و گفتار معلمان در دانش آموزان تاثیرگذار است.

خدابخش همچنین با بیان اینکه ما ۳۶ هزار دانش‌آموز و ۵ هزار معلم شهید در کشور داریم، گفت: ما چنین نوجوانانی در کشور داشتیم که در جنگ تحمیلی جان خود را فدای این انقلاب کردند.

۶۸۰ هزار دانش‌ آموز در استان وارد مدارس شدند

وی همچنین با اشاره به اینکه امروز ۶۸۰ هزار دانش‌ آموز در استان وارد مدارس شدند، گفت: مشکلی در زمینه آموزش و پرورش در استان نداریم، با اینکه ۲۴۰۰ نفر از دبیران طی سال جاری بازنشست شدند ولی مشکلی از نظر کمبود معلم نداریم و هیچ کلاس درسی در آذربایجان ‌شرقی بدون معلم نیست.

استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به اینکه تولید محتوا در فضای مجازی نیز دارای اهمیت بالایی است، ادامه داد: حتی برای علم آموزی و تحصیل دانش آموزان نیز باید بحث فضای مجازی و تولید محتوا در آن مورد تاکید قرار گیرد.

وی با اشاره به پیشرفت علم و تغییر زیرساخت های آموزشی گفت: زمانی تخته سیاه بود و الان از تخته وایت‌ برد و اسلایدهای آموزشی استفاده می شود، باید همیشه با علم روز همراه بود.

منبع : خبرگزاری مهر

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE