۱۸:۴۰:۵۶ - پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
8 اردیبهشت ماه در تبریز:
هفتمین اجلاس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی برگزار می‌شود
هفتمین اجلاس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی هشتم اردیبهشت در تبریز برگزار می‌شود.
هفتمین اجلاس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی برگزار می‌شود

به گزارش اوجا تبریز به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی، هفتمین اجلاس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی با حضور مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، غدا هیجاوی، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه و برخی از اعضای شورای جهانی صنایع دستی، ۸ اردیبهشت ماه در تبریز برگزار می‌شود.

در این اجلاس علاوه بر برگزاری دو نشست تخصصی با حضور اعضای شورای جهانی صنایع دستی و نشست هم‌اندیشی صلح و خلاقیت در صنایع دستی، شرکت کنندگان در اجلاس آسیا و اقیانوسیه از بازار فرش مظفریه تبریز بازدید خواهند داشت.

در این زمینه نمایشگاه آثار فاخر صنایع دستی و فرش آذربایجان شرقی به منظور حفظ و ارتقای عنوان تبریز، شهر جهانی فرش دستباف از سوی شورای جهانی صنایع دستی با حضور میهمانان داخلی و خارجی حاضر در اجلاس آسیا و اقیانوسیه روزهای نهم و دهم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

همچنین در ادامه شرکت‌کنندگان بعد از دیدار با اساتید دانشکده فرش در دانشگاه هنر اسلامی تبریز، از قسمت‌های مختلف دانشگاه هنر اسلامی تبریز بازدید می‌کنند.

تشکیل جلسه با کارآفرینان و تولیدکنندگان نمونه استان و بازدید از شهرستان اسکو و روستای تاریخی کندوان از دیگر برنامه‌های شرکت کنندگان در اجلاس آسیا و اقیانوسیه طی مدت اقامت خود از هفتم تا یازدهم اردیبهشت ماه سال‌جاری در تبریز است.

در نشست هم‌اندیشی صلح و خلاقیت در صنایع دستی که پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه در هتل پارس تبریز برگزار می‌شود، مسعود سلطانی‌فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و همچنین مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان شرقی به سخنرانی می‌پردازند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE