۱۲:۰۱:۳۳ - سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
خط یک قطار شهری تبریز تا پایان سال ۹۷ به اتمام می‌رسد
مهندس ایرج شهین باهر در صحن علنی شورای شهر تبریز با اشاره به آلودگی هوای تبریز، اظهار کرد: توسعه‌ی ناوگان حمل‌ونقل درون شهری حایز اهمیت بوده که به این منظور در بودجه‌ی سال آینده ۶۰۰ میلیارد تومان در نظر می‌گیریم.

 

 

 شهردار تبریز گفت: خط یک قطار شهری تبریز تا پایان سال ۹۷ به اتمام می‌رسد.
به گزارش  خبر نگار پایگاه خبری اوجا تبریز، مهندس ایرج شهین باهر در صحن علنی شورای شهر تبریز با اشاره به آلودگی هوای تبریز، اظهار کرد: توسعه‌ی ناوگان حمل‌ونقل درون شهری حایز اهمیت بوده که به این منظور در بودجه‌ی سال آینده ۶۰۰ میلیارد تومان در نظر می‌گیریم.
وی افزود: از طریق فاینانس و یا اوراق، ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار مترو در سال آتی را تأمین خواهیم کرد.
شهردار تبریز با اشاره به طرح آبدار کردن مهرانه‌رود، خاطرنشان کرد: با احداث کانال خلیل آباد، از سرریز شدن فاضلاب به داخل مهرانه‌رود جلوگیری شده که با احداث یک سد در بالادست این رودخانه، می‌توان آب تمیز را روانه مهرانه‌رود کرد.
وی در رابطه با لایحه درخواست فاینانس برای پروژه میار میار، گفت: برای ایجاد تغییر و تحول در بافت فرسوده مرکز تبریز، اجرای این پروژه ضرورت دارد که در صورت صدور مجوز از سوی شورا و تصویب آن در شورای اقتصاد، شهرداری تبریز می‌تواند از فاینانس سه درصدی با باز پرداخت به صورت ریالی استفاده کند.

منبع خبر:شهریار نیوز

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE