۱۲:۴۹:۵۵ - چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
الموسوی» نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در ستاد «تبریز ۲۰۱۸» شد
الموسوی در گفت‌وگویی ضمن تایید این خبر، گفت: بنده پیش از این نماینده تام الاختیار شهردار تبریز در ستاد تبریز ۲۰۱۸ بودم و در حال حاضر هم به عنوان نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی انتخاب شده ام. میر علی اصغر الموسوی از دیپلمات‌های با سابقه وزارت امور خارجه است که در انتخابات مجلس دهم از حوزه‌ی تبریز، اسکو و آذرشهر در لیست امید حضور داشت و توانست به دور دوم انتخابات هم راه یابد.

میرعلی اصغر الموسوی نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در ستاد تبریز ۲۰۱۸ شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری اوجا تبریز، الموسوی در گفت‌وگویی ضمن تایید این خبر، گفت: بنده پیش از این نماینده تام الاختیار شهردار تبریز در ستاد تبریز ۲۰۱۸ بودم و در حال حاضر هم به عنوان نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی انتخاب شده ام.
میر علی اصغر الموسوی از دیپلمات‌های با سابقه وزارت امور خارجه است که در انتخابات مجلس دهم از حوزه‌ی تبریز، اسکو و آذرشهر در لیست امید حضور داشت و توانست به دور دوم انتخابات هم راه یابد.
او هم‌چنین یکی از گزینه‌های پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز برای تصدی پست «شهرداری تبریز» بود.

منبع خبر:ایسنا

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE