۹:۱۱:۰۶ - چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
“اقدام خطرناک” میانمار علیه مسلمانان روهینجا/بنگلادش در فکر تخصیص جزیره‌ای به روهنیجایی‌ها
دو منبع در دولت بنگلادش اعلام کردند، میانمار از سه روز پیش اقدام به مین‌گذاری‌های زمینی در بخش‌هایی از مرزهای مشترک با بنگلادش کرده که هدفش ممانعت از بازگشت مسلمانان روهینجا به کشور است. این در حالی است که بنگلادش در فکر اختصاص جزیره‌ای برای مسلمانان روهینجایی متواری است.  این دو منبع که خواستند نامشان […]

دو منبع در دولت بنگلادش اعلام کردند، میانمار از سه روز پیش اقدام به مین‌گذاری‌های زمینی در بخش‌هایی از مرزهای مشترک با بنگلادش کرده که هدفش ممانعت از بازگشت مسلمانان روهینجا به کشور است. این در حالی است که بنگلادش در فکر اختصاص جزیره‌ای برای مسلمانان روهینجایی متواری است.
 این دو منبع که خواستند نامشان فاش نشود، گفتند، کاملا مکان مین‌گذاری شده را می‌شناسند و بنگلادش به کاشت مین در مسافتی در نزدیکی مرزهایش رسما اعتراض خواهد کرد.
یکی از این دو منبع گفت: آنها مین‌ها را در مسافتی در امتداد سیم‌های خاردار کار گذاشته‌اند. بنگلادش با مدارکی نظیر تصاویر و اطلاعاتی که ماموران نظارتی درباره موضوع کار گذاشتن مین‌ها داده‌اند خبر دار شده است.
او افزود:‌ نیروهای بنگلادش سه یا چهار گروه را دیده‌اند که در نزدیکی سیم‌های خاردار مرزها کار می‌کردند و چیزی را در زمین کار می‌گذاشتند بعد از آن از طریق ناظران‌مان مطلع شدیم که آنها در حال مین‌گذاری بودند.
این دو منبع روشن نکردند که آیا این گروه‌ها لباس رسمی بر تن داشتند اما گفتند، مطمئن بودند که آنها افراد مسلح روهنیجا نبودند.
منبع : نامه نیوز 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE