۱۵:۴۵:۵۶ - یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
تهیه‌کننده «آنام»:
تصویربرداری ادامه دارد/ زمان پخش قطعی نشده است
 به گزارش اوجا تبریز به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، تصویربرداری سریال تلویزیونی «آنام» به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه که پیش از این «مهر نامیرا» نام داشت، همچنان ادامه دارد.

اسماعیل عفیفه تهیه‌‌کننده این سریال تلویزیونی در گفتگو با خبرآنلاین درباره آخرین وضعیت سریال «مهر نامیرا» گفت: «در حال حاضر ضبط سریال ادامه دارد و تا کنون حدود ۵۰ درصد از این مجموعه ضبط شده است.»

این تهیه‌کننده درباره قصه این سریال نیز بیان داشت: «این مجموعه در ۴۰ قسمت با همکاری اداره جمعیت وزارت بهداشت تولید خواهد شد. محوریت قصه «آنام» در ارتباط مادر با فرزند است. در واقع مادرانگی محور اصلی کار محسوب می‌شود که قصه بر اساس آن می‌چرخد.»

عفیفه همچنین با اشاره به نامعلوم بودن زمان پخش این سریال اظهار کرد: «من درباره زمان پخش سریال اطلاع دقیقی ندارم و شبکه در این مورد تصمیم گیرنده است. اما اگر بخش‌هایی از سریال آماده شود ممکن است نیمه دوم مهر ماه پخش سریال آغاز شود اما همین زمان هم هنوز قطعی نشده است.»

سریال «آنام» در ۴۰ قسمت توسط امیرعباس پیام به نگار درآمده است و جواد افشار نیز کارگردان آن است. این سریال که با همکاری اداره جمعیت وزارت بهداشت تولید می شود و محصول شبکه سه است. «آنام» در زبان ترکی به معنی مادرم است و این اسم با مضمون سریال تناسب بیشتری دارد.

فاز اول این سریال در شهرستان کلیبر و روستاهای اطراف و همچنین شهر تبریز تصویربرداری می‌شود.

گلچهره سجادیه، سیروس گرجستانی و شبنم قلی‌خانی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند و به تناسب قصه بازیگران دیگری هم به این مجموعه اضافه خواهند شد.

جواد افشار پیش از این سریال‌های «کیمیا» و «برادر» را برای تلویزیون ساخته و سریال «پریا» نیز از آخرین کارهای اسماعیل عفیفه برای این رسانه است.

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE