۹:۱۳:۰۷ - یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:
خبر تغییر استاندار آذربایجان شرقی صحت ندارد/ کارنامه جبارزاده موفق است
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: خبر تغییر استاندار این استان صحت ندارد و کارنامه جبارزاده در ۴ سال گذشته موفق است.  به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایرنا، ضیاءالله اعزازی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اخبار منتشر شده در برخی سایت ها و فضای مجازی طی روزهای اخیر مبنی […]

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: خبر تغییر استاندار این استان صحت ندارد و کارنامه جبارزاده در ۴ سال گذشته موفق است.

 به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایرنا، ضیاءالله اعزازی، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اخبار منتشر شده در برخی سایت ها و فضای مجازی طی روزهای اخیر مبنی بر تغییر استاندار آذربایجان شرقی موثق نیست.

وی یادآوری کرد: خبر خداحافظی جبارزاده صحت ندارد و دلیلی برای رفتن وی از استانداری وجود ندارد.
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی اظهار کرد: اگر از جبارزاده در سطح کلان و ملی کشور استفاده شود، مانع پیشرفت و ترقی وی نخواهیم شد در غیر این صورت خواستار ابقای وی در سطح مدیریت عالی استان هستیم.
اعزازی، ادامه داد: استاندار آذربایجان شرقی از لحاظ سیاسی فردی معتدل است و از این رو خواهان ادامه حضور و فعالیت وی در استان هستیم.
وی از وزیر کشور و رئیس جمهوری خواست با توجه به ویژگی های مثبت جبارزاده نسبت به تمدید حکم وی در استانداری آذربایجان شرقی اهتمام کنند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE