۲۰:۱۰:۰۵ - پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
آذربایجان‌شرقی می‌تواند در زمینه‌ی گردشگری ورزشی سرآمد باشد
وزیر ورزش و جوانان گفت: باتوجه به ظرفیت‌های آذربایجان‌شرقی، این استان می‌تواند در زمینه‌ی گردشگری ورزشی سرآمد باشد. به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، مسعود سلطانی‌فر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: باتوجه به جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، مذهبی و زیارتی تبریز، ظرفیت این شهر در بخش گردشگری سلامت و موقعیت جغرافیایی‌اش، آذربایجان‌شرقی […]

وزیر ورزش و جوانان گفت: باتوجه به ظرفیت‌های آذربایجان‌شرقی، این استان می‌تواند در زمینه‌ی گردشگری ورزشی سرآمد باشد.

به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، مسعود سلطانی‌فر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: باتوجه به جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، مذهبی و زیارتی تبریز، ظرفیت این شهر در بخش گردشگری سلامت و موقعیت جغرافیایی‌اش، آذربایجان‌شرقی می‌تواند در بخش گردشگری سرآمد استان‌های کشور باشد.
وی با اشاره به تشکیل ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸، خاطرنشان کرد: به منظور برگزاری مطلوب برنامه‌های رویداد تبریز ۲۰۱۸، وزارتخانه‌ها وظایفی را برعهده گرفتند و باتوجه به اینکه به نوعی بنده یکی از پایه‌گذاران این رویداد هستم، در وزارت ورزش هم برنامه‌ریزی کردیم که رویدادها و برنامه‌های بین‌المللی را در سال ۲۰۱۸ به میزبانی تبریز برگزار کنیم.
سلطانی‌فر با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان حضور فعالی در ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ دارد، یادآور شد: با یک حرکت جدی برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن تبریز ۲۰۱۸، اولین بار جلسه‌مان با روسای فدراسیون‌های ورزشی را در تبریز برگزار کردیم و این موضوع بر روند توسعه استان بسیار تأثیرگذار است.
وی با قدردانی از تلاش استاندار آذربایجان‌شرقی و نمایندگان مجلس، اعلام کرد: در جلسه امروز اکثر روسای فدراسیون‌های ورزشی، پیشنهاد برگزاری مسابقات مختلف در تبریز را ارایه کردند و با این روند هر ماه میزبان یک یا دو رویداد ورزشی بین المللی در تبریز خواهیم بود و امیدوارم شور و نشاط در بین مردم تبریز و گردشگران ایجاد شود.
وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: آذربایجان‌شرقی و تبریز در زمینه‌ی توسعه رشته‌های مختلف ظرفیت بسیار خوبی دارد.
وی با اشاره به وجود استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختف در آذربایجان‌شرقی، خاطرنشان کرد: با برگزاری مراسم مختلف تبریز ۲۰۱۸ امیدواریم زمینه ظهور استعدادهای ورزشی را فراهم کنیم.
سلطانی‌فر در خصوص برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته به منظور آماده‌سازی تیم‌ملی برای حضور در جام جهانی روسیه، خاطرنشان کرد: ۸۵ روز اردو و هفت دیدار تدارکاتی برای تیم‌ملی پیش‌بینی شده است.
وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار ایسنا مبنی بر اینکه آیا امکان درج لوگوی تبریز ۲۰۱۸ بر روی پیراهن‌های تیم‌ملی فوتبال در جام جهانی روسیه، وجود دارد؟ گفت: موضوع قابل بحثی است.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE