۱۸:۳۰:۰۷ - یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
موفقیت دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی در جشنواره فناوری سلول‌های بنیادین
  به گزارش اوجا تبریز باشگاه خبرنگاران جوان ؛ برای اولین بار در سطح استان و در موفقیتی چشمگیر سه طرح دانش‌آموزان استان از پژوهش‌سراهای ناحیه پنج و منطقه بناب به مرحله کشوری جشنواره فناوری سلول‌های بنیادین راه پیدا کردند. تعداد ۱۰۰ دانش‌آموز منتخب کشوری دومین جشنواره علوم و فناوری سلول‌های بنیادین در تاریخ های ۲۳ و […]

 

به گزارش اوجا تبریز باشگاه خبرنگاران جوان ؛ برای اولین بار در سطح استان و در موفقیتی چشمگیر سه طرح دانش‌آموزان استان از پژوهش‌سراهای ناحیه پنج و منطقه بناب به مرحله کشوری جشنواره فناوری سلول‌های بنیادین راه پیدا کردند.

تعداد ۱۰۰ دانش‌آموز منتخب کشوری دومین جشنواره علوم و فناوری سلول‌های بنیادین در تاریخ های ۲۳ و ۲۴ تیر ماه با حضور اساتید فناوری سلول‌های بنیادین در سالن اجلاس سران به ارائه مقالات خود خواهند پرداخت.

اختصاص ۱۶ طرح برتر جشنواره فناوری نانو کشور به دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی‌

دانش‌آموزان پژوهش‌سراهای نواحی و مناطق استان در موفقیتی بی‌نظیر توانستند ۱۶ طرح منتخب کشوری هشتمین جشنواره فناوری نانو را به خود اختصاص دهند.

در این مرحله از جشنواره مجموعاً ۱۰۵ طرح از سراسر کشور مورد پذیرش قرار گرفتند که ۱۶ طرح منتخب این جشنواره به دانش‌آموزان استان آذربایجان‌شرقی تعلق داشت.

دانش‌آموزان منتخب این مرحله از ۲۸ تا ۳۰ تیر ماه امسال به میزبانی استان اصفهان به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت ۴۰ طرح برتر به مرحله دوم کشوری راه پیدا خواهند کرد.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE