۱۴:۲۹:۵۳ - پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
زوج رویایی اینبار در تراکتور شکل گرفت (عکس)
  زوج رویایی اینبار در تراکتور شکل گرفت حضور مجتبی حسینی در کنار یحیی گل محمدی تراکتورسازان را به روزهای خوب در آینده امیدوار کرده است. به گزارش اوجا تبریز به نقل از “ورزش‌سه”، تیم تراکتورسازی تبریز با اینکه از جذب بازیکن جدید در نقل و انتقالات محروم است اما با توجه به حفظ چند […]

 

زوج رویایی اینبار در تراکتور شکل گرفت

حضور مجتبی حسینی در کنار یحیی گل محمدی تراکتورسازان را به روزهای خوب در آینده امیدوار کرده است.

به گزارش اوجا تبریز به نقل از “ورزش‌سه”، تیم تراکتورسازی تبریز با اینکه از جذب بازیکن جدید در نقل و انتقالات محروم است اما با توجه به حفظ چند بازیکن کلیدی و اضافه شدن بازیکنان جوان از تیم های پایه بسیار امیدوارانه کارش را در تمرینات پیش فصل جلو می برد.
اتفاق مهمی که برای تراکتورسازی مثبت تلقی می شود، حضور مجتبی حسینی در کادرفنی این تیم است. حسینی که در پرسپولیس، نفت تهران و ذوب آهن دستیار اول گل محمدی بود و نتایج خوبی نیز با حضور آنها رقم خورد، حالا برای چهارمین بار در تراکتورسازی کنار یحیی قرار گرفته است.
در چنین شرایطی به نظر می‌رسد مدیران باشگاه تراکتورسازی حالا که نمی توانند بازیکن جدیدی به خدمت بگیرند، سعی کردند کادرفنی خود را تا حد امکان تقویت کنند و جذب مجتبی حسینی نیز در این راستا صورت گرفته است.
حسینی پس از عدم توافق برای سرمربیگری ذوب آهن با مسئولان این باشگاه  از دیروز در تمرینات تراکتورسازی حاضر شد و در کنار گل محمدی قرار گرفت. نکته کاملا مشهود در این باره هماهنگی گل محمدی و حسینی است به طوری که در تمرینات تقسیم کار بسیار خوب صورت گرفته و امید نزد بازیکنان بالا رفته است.
گل محمدی و حسینی در گذشته زوج موفقی را کنار یکدیگر تشکیل داده بودند و حالا این زوج در تراکتورسازی برای روزهای خوب تلاش شان را به کار گرفته اند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE