۱۳:۳۳:۰۵ - پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
انفجار گاز در تبریز، به ۱۷ منزل خسارت زد
  به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا:مدیر روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز و حومه گفت: بر اثر انفجار گاز در یک منزل مسکونی در خیابان انقلاب تبریز، به ۱۷ منزل مسکونی دیگر خسارت وارد شد. حسن مطلبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی گفت: ساعت ۴:۲۱ صبح […]

 

به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا:مدیر روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز و حومه گفت: بر اثر انفجار گاز در یک منزل مسکونی در خیابان انقلاب تبریز، به ۱۷ منزل مسکونی دیگر خسارت وارد شد.
حسن مطلبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی گفت: ساعت ۴:۲۱ صبح امروز طی گزارشات شهروندان به سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع انفجار در یک باب منزل مسکونی واقع در خیابان انقلاب، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه شماره ۳ ستارخان را به محل اعزام شد.
مطلبی گفت: آتش نشانان اعزامی شاهد تخریب کامل منزل مسکونی در اثر انفجار گاز بودند که به گفته شاهدان، پیر زنی هم در زیر آوار مدفون شده بود.
وی درباره عملیات جستجوی آتش نشانان گفت: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی، به جستجوی پیرزن در میان آوار ایجاد شده پرداخته و پس از گذشت دقایقی، پیرزن را که تا ناحیه گردن در زیر آوار مدفون شده بود، پیدا کردند.
وی افرود: آتش نشانان وی را زنده از زیر آوار خارج و با توجه به اینکه قسمت های مختلف بدن وی دچار آسیب دیدگی شده بود وی را جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.
مطلبی خاطر نشان کرد: در اثر این انفجار ۱۷ باب منازل مسکونی همجوار  نیز دچار خسارات شده بودند که خوشبختانه صدمات جانی در بر نداشت.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE