۱۹:۳۲:۵۷ - دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
بهره‌برداری از فاز اول میدان آذربایجان
  به گزارش اوجا تبریز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ؛ امجدی شهردار منطقه ۴ تبریزگفت: پروژه میدان آذربایجان از جمله مهمترین پروژه‌های شهرداری منطقه بوده که در حال انجام عملیات اجرایی است. وی با بیان اینکه پروژه میدان آذربایجان یک پروژه فرامنطقه‌ای است، گفت: فاز اول پروژه میدان آذربایجان در چند ماه آینده مورد بهره‌برداری […]

 

به گزارش اوجا تبریز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ؛ امجدی شهردار منطقه ۴ تبریزگفت: پروژه میدان آذربایجان از جمله مهمترین پروژه‌های شهرداری منطقه بوده که در حال انجام عملیات اجرایی است.
وی با بیان اینکه پروژه میدان آذربایجان یک پروژه فرامنطقه‌ای است، گفت: فاز اول پروژه میدان آذربایجان در چند ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
شهردار منطقه ۴ تبریز، ساخت مجموعه ورزشی الغدیر و استخر ستارخان را مطرح کرد و ادامه داد: با توجه به مکان‌یابی و نیازسنجی‌های انجام گرفته در منطقه، این ۲ پروژه در حال انجام هستند.
وی افزود: استخر ستارخان جزو مجهزترین و بزرگترین در شهر تبریز خواهد بود که در مهرماه سال‌جاری مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
امجدی بیان کرد: از جمله شاخص‌ترین پروژه برای تبریز ۲۰۱۸ اصلاح و بازسازی پل تاریخی آجی‌چای تبریز است که در حال حاضر رمپ جنوبی پل تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی استان در حال اصلاح و بازسازی است.
وی افزود: پل آجی‌چای یکی از نقاط مهم گردشگری برای تبریز خواهد بود که در ۲ ماه آینده مورد بهره‌برداری کامل قرار خواهد گرفت که برای تردد ۲ ضلع جنوبی و شمالی باز خواهد شد.
شهردار منطقه ۴ تبریز پروژه‌های احیای بافت تاریخی شهر را عنوان کرد و ادامه داد: در راستای تبریز ۲۰۱۸ بخش اعظم پروژه‌ها برای مرمت بافت فرسوده و تاریخی شهر خواهد بود که البته بیشترین بخش اماکن تاریخی به عهده شهرداری منطقه ۸ است ولی قسمتی از امور مغازه‌های سنگی بر عهده شهرداری منطقه ۴ خواهد بود.
وی با اشاره به همکاری اصناف و بازاریان محدوده مغازه‌های سنگی در خصوص بازسازی، جداره‌سازی و پیاده‌سازی گفت: همه ۶۲ اصناف محدوده مغازه‌های سنگی همکاری لازم را انجام می‌دهند و پروژه با جلب رضایت مالکان در حال اجراست.
امجدی یادآور شد: بخش اعظم پروژه‌های شهرداری منطقه ۴ به پروژه‌های فرهنگی، زیست محیطی و ورزشی اختصاص یافته است که نمونه‌های آن ورزشگاه الغدیر و استخر ستارخان است که تحول بزرگ در منظر ورزشی در منطقه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه ۲ فرهنگسرا در محدوده شهرداری منطقه ۴ وجود دارد، ادامه داد: برای اولین بار در تبریز اقدام به احداث خانه نشاط کودک جهت فعالیت تفریحی و آموزشی کرده‌ایم.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE