۱۶:۵۴:۲۷ - دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
یدالله جعفری:
گستاخی داعش بی پاسخ نخواهد ماند
*بنام خدای شهیدان* گستاخی داعش بی پاسخ نخواهد ماند _ سلام بر تو ای محمد؛ تو از دست این تکفیری ها چه جفا ندیدی!؟ ای ستوده خدا؛ ای پسندیده خلق؛ ای مخلص درگاه خدا و ای یاور پاک روح الله می نویسم برای شهدایی که مهمان خدا را با خون افطار کردند در مکانی به […]

*بنام خدای شهیدان*

گستاخی داعش بی پاسخ نخواهد ماند

_

سلام بر تو ای محمد؛ تو از دست این تکفیری ها چه جفا ندیدی!؟ ای ستوده خدا؛ ای پسندیده خلق؛ ای مخلص درگاه خدا و ای یاور پاک روح الله
می نویسم برای شهدایی که مهمان خدا را با خون افطار کردند
در مکانی به شهادت نایل شدید. که خون و نفس هاتون خانه ملت را معطر و مسولیت نمایند ان را دوچندان کردند.

قوم تکفیر ریشه کفر دارد و در علم کلام پوشاندن حقیقت ها ست. و ایجاد کفر وشرک دادن به مسلمانان؛ از نمونه ی روشن و برجسته تکفیرمی توان به تکفیر سلمان رشدی که رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) طی فتوای مهم و تاریخی بخاطر نوشتن کتاب آیات شیطانی را که حقیقت های قرآن مجید را پنهان و کتمان کرده بود اشاره کرد.
ملت غیور و انقلابی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شاهد ترورها و بمب گذاری های کورو جنایات مکرری بوده است که بدست تروریست های منافق و عناصر مزدور و شرورو کفیر صفتان با پول و نقشه امریکا و اسراییل و عربستان و دیگر حامیان تروریسم بین الملل رقم خورده است.
می توان حملات چهارشنبه را در این چارچوب تفسیر کرد. البته شکی نیست که این جنایت های تروریستی بی شک بر عزم ایران در مبارزه با تروریسم می افزاید و جمهوری اسلامی ایران همچنان در راه نابودی تروریسم پیشرو باقی خواهد ماند و در مبارزه با محورهای پنهان و آشکار تروریسم بیش از پیش ایفای نقش خواهد کرد.
هوشیاری نیروی های نظامی و امنیتی بساط تروریست ها ی تکفیر ی را در حرم امام خمینی (ره ) زود برچیده کردند و در مجلس به‌ دلیل حفظ جان مراجعه کنندگان ساعاتی طول کشید و در این گستاخی مذبوحانه وکور دلانه تکفیری تعدادی از عزیزان ما به لقاءالله پیوستند و با زبان روزه مظلومانه  شهید شدند وخودشان را به جهنم فرستادند .این مظلومیت برای ما زنگ بیداری و هوشیاری خواهد بود .
خداوند متعال مى فرماید:
یخادعون الله والذین امنو وما یخدعون الا انفسهم و ما یشعرون . فى قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا و لهم عذاب الیم ..
آنان در برابر خدا و مؤ منان نیز دست به فریب زدند ولى جز خودشان را نخواهند فریفت در حالى که نمى دانند. در دلهایشان مرضى است که خدا بر آن مرضى دیگر مى افزاید و براى آنان کیفرى دردناک است .
…والذین یمکرون السیات لهم عذاب شدید و مکر اولئک هویبور..
وبراى آنان که با مکر و فریب کارهاى زشت مى کنند، کیفرى سخت خواهد بود.
ازنیروهای سربازان گمنام، ارتش و سپاه پاسداران و نیروی انتظامی وبسیج وقوه قضایی ایران اسلامی
خواستارشناسایی و محاکمه و مجازات مرتکبان، سازمان دهندگان، پشتیبانان و حامیان مالی چنین اقدامات تروریستی را داریم.
بی شک گستاخی داعش بی پاسخ نخواهد ماند و بفرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بینی سعودی ها به خاک مالیده خواهد شد.
یاد شهیدان این حادثه را گرامی داشته و شهادت این عزیزان را به مقام معظم رهبری و ملت غیور ایران اسلامی و خانواده‌های آنان تبریک و تسلیت عرض نموده و بهبود  حال مجروحان و آسیب دیدگان را از خداوند متعال مسألت می‌ نمایم .

یداله جعفری

دبیر چامعه اسلامی کارگران استان آذربایجان شرقی

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE