۱۰:۳۴:۱۵ - یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
شهردار تبریز عنوان کرد:
تبریز، مهیای میزبانی اجلاس شهرداران شهرهای اسلامی
شهردار تبریز از برگزاری اجلاس شهرداران شهرهای إسلامی در تبریز خبر داد و افزود: این اجلاس کم‌نظیر، علاوه بر دستاوردهای گردشگری، به کانونی برای بررسی شاخص‌های «شهر اسلامی» و احیای جایگاه کهن‌شهرهای اسلامی تبدیل خواهد شد.  صادق نجفی در سومین نشست ستاد ملی تبریز ٢٠١٨ ، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: برگزاری اجلاس شهرداران […]

شهردار تبریز از برگزاری اجلاس شهرداران شهرهای إسلامی در تبریز خبر داد و افزود: این اجلاس کم‌نظیر، علاوه بر دستاوردهای گردشگری، به کانونی برای بررسی شاخص‌های «شهر اسلامی» و احیای جایگاه کهن‌شهرهای اسلامی تبدیل خواهد شد.

 صادق نجفی در سومین نشست ستاد ملی تبریز ٢٠١٨ ، با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: برگزاری اجلاس شهرداران شهرهای اسلامی در شهری چون تبریز، که از حیث سابقه مدنیت و پیشینه توسعه فرهنگی، همواره ممتاز بوده‌است، حاوی دستاوردهای محتوایی و تاثیرگذار خواهد بود.

نجفی تصریح کرد: تبریز مهیای برگزاری رویدادهای مهم بین‌المللی است و این اهتمام ویژه را با میزبانی شایسته اجلاس شهرداران شهرهای إسلامی به عنوان یک مقدمه ارزشمند، به منصه ظهور خواهد گذاشت.

شهردار تبریز با اشاره به این‌که «تبریز ۲۰۱۸» یک موقیعت ملی برای اقتصاد کشور است، اظهار داشت: این فرصت کم‌نظیر، باید در یک تراز ملی مورد توجه قرار بگیرد.

وی یادآور شد: در یک سال گذشته شاهد نقش موثر برخی دستگاه‌های دولتی در متن برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ در قالب برنامه‌های ستاد ملی بوده‌ایم اما این نقش، نیازمند حضور میدانی عموم دستگاه‌های وزارتی در زمینه آماده‌سازی زیرساخت‌ها است.

شهردار تبریز با بیان این‌که بسترهای گردشگری، شامل عموم فعالیت های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری است، گفت: با توجه به ارتباط  تنگاتنگ برنامه‌های عمرانی، خدماتی،  فرهنگی و گردشگری، از وزارتخانه‌ها ی دولت انتظار داریم تا به صورت فعال، در کنار مدیریت شهری تبریز باشند.

نجفی با اشاره به اقدامات گسترده شهرداری تبریز در استقبال از تبریز ۲۰۱۸ یادآور شد: در سه سال گذشته، شاهد اتفاقات مهمی در حوزه‌های عمرانی، فضای‌سبز، خدمات، حمل‌‌ونقل عمومی و محیط زیست در سطح شهر تبریز بوده‌ایم که این امر در صورت پشتیبانی از سوی ستاد ملی، می تواند در ارتباط با استان‌های مجاور نیز محقق شود؛ در این صورت قطعاً دستاوردهای اقتصادی و فرهنگی تبریز ۲۰۱۸، در گستره منطقه‌ای بروز خواهد داشت.

گفتنی است سومین نشست ستاد ملی تبریز ٢٠١٨ با حضور دکتر احمدی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، دکتر ابوذر ابراهیمی رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE