۰:۵۸:۱۵ - دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
بیماری تب کریمه کونگو در آذربایجان‌شرقی مشاهده نشده است
  مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌شرقی در خصوص آخرین وضعیت بیماری تب کریمه کونگو در استان، گفت: خوشبختانه این بیماری در آذربایجان‌شرقی مشاهده نشده است. به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا : امیرحسین بهداد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، خواستار همکاری مردم برای جلوگیری از شیوع بیماری تب کریمه کونگو در استان شد […]

 

مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌شرقی در خصوص آخرین وضعیت بیماری تب کریمه کونگو در استان، گفت: خوشبختانه این بیماری در آذربایجان‌شرقی مشاهده نشده است.
به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا : امیرحسین بهداد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، خواستار همکاری مردم برای جلوگیری از شیوع بیماری تب کریمه کونگو در استان شد و اظهار کرد: مردم باید  با رعایت نکات بهداشتی همچون خرید گوشت از مراکز مجاز عرضه گوشت اجازه‌ی ورود این بیماری به استان را ندهند.
وی تاکید کرد: خرید گوشت بدون مارک دامپزشکی و بهداشت، ذبح گوسفند توسط مردم، تهیه گوشت از مراکز  غیر مجاز و … زمینه‌ساز شیوع این بیماری است.
بهداد با بیان اینکه میدان دواب (دام) اهر تعطیل شده است، گفت: در مواقع ضروری برای جلوگیری از شیوع  بیماری‌ها میدان خرید و فروش دام را تعطیل می‌کنیم.
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌شرقی در پایان تأکید کرد: دام‌ها در کشتارگاه‌ها بر اساس تکنولوژی‌های روز کشتار شده و بارها از جهات مختلف مورد آزمایش قرار گرفته و بعد از اخذ تأییدیه بهداشتی عرضه می‌شود، مردم تنها از مراکز مجاز و گوشت‌های مهردار خریداری کنند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE