۱۲:۳۷:۴۹ - یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
نیروهای الحشد الشعبی منطقه «البعاج» را آزاد کردند
نیروهای الحشد الشعبی از صبح امروز عملیات پیشروی به سمت منطقه «البعاج» را در غرب استان نینوا، آغاز کرده و توانستند این منطقه را آزاد کنند.  در ادامه عملیات الحشد الشعبی برای آزادی غرب استان نینوی، نیروهای الحشد الشعبی از صبح امروز (یکشنبه) عملیات جدیدی را از سه محور به سمت منطقه مهم «البعاج» آغاز […]

نیروهای الحشد الشعبی از صبح امروز عملیات پیشروی به سمت منطقه «البعاج» را در غرب استان نینوا، آغاز کرده و توانستند این منطقه را آزاد کنند.

 در ادامه عملیات الحشد الشعبی برای آزادی غرب استان نینوی، نیروهای الحشد الشعبی از صبح امروز (یکشنبه) عملیات جدیدی را از سه محور به سمت منطقه مهم «البعاج» آغاز کردند.

به نوشته پایگاه اطلاع کسانی الحشد الشعبی، «ابومهدی المهندس» معاون هیأت الحشد الشعبی ساعاتی بعد اعلام کرد که این منطقه به طور کامل به کنترل نیروهای الحشد الشعبی در آمده است.

در بیانیه ابومهندس آمده است: آزادسازی منطقه «البعاج» از اشغال داعش را به مردم عراق تبریک می‌گوییم و اگر خون شهدا و دعای مؤمنین در این ماه کرامت نبود این پیروزی رقم نمی‌خورد.

این نیروها همچنین تا کنون توانسته‌اند دو روستای ««الصهریج»، «صیحه الصگر»  (در مرز منطقه البعاج) و روستای «الجابریه» در جنوب این منطقه و «قبر هاجر» را در شمال البعاج آزاد کنند.

پس از آزادسازی این روستاها تیپ ۱۱ و ۴۲ الحشد الشعبی توانستند از بخش جنوبی وارد منطقه البعاج شوند و تا مرکز آن پیشروی کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE