۱۰:۲۵:۱۷ - یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
امام جمعه تبریز :
تمام عزت امروز اسلام در داخل و خارج از کشور به برکت امام خمینی (ره) است
امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه تمام عزت امروز اسلام در داخل و خارج از کشور به برکت امام خمینی (ره) است گفت: جامعیت اخلاقی، سیاسی، سیره عملی، ساده زیستی، مردم داری و مدیریت ایشان منحصر به فرد بود که باید به عنوان الگو همیشه مد نظر قرار گیرد. حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در نخستین […]

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه تمام عزت امروز اسلام در داخل و خارج از کشور به برکت امام خمینی (ره) است گفت: جامعیت اخلاقی، سیاسی، سیره عملی، ساده زیستی، مردم داری و مدیریت ایشان منحصر به فرد بود که باید به عنوان الگو همیشه مد نظر قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در نخستین نمازجمعه خود پس از انتساب به عنوان نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تقدیر از حُسن ظن مقام معظم رهبری نسبت به خود اظهار داشت: از خدمات ۲۲ ساله آیت الله شبستری تقدیر می‌کنیم و مردم تبریز هم خدمات وی را فراموش نخواهند کرد.

وی افزود: در سراسر کشور در نمازهای جمعه شرکت کرده‌ام ولی این مصلی بزرگ به عنوان یادگار بزرگی از آیت الله شبستری به جای مانده است که باید قدردان خدمات ایشان در استان باشیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: روز یکشنبه مراسم با عظمتی برای بزرگداشت مقام آن بزرگ مرد برگزار می‌کنیم که شایسته است همه مردم در این مراسم بزرگداشت حضور یابند.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه تمام عزت امروز اسلام در داخل و خارج از کشور به برکت امام خمینی (ره) است که دارای ویژگی‌های خاص بود، گفت: جامعیت عرفانی، اخلاقی، سیاسی، سیره عملی، ساده زیستی، مردم داری و رهبری و مدیریت امام خمینی (ره) همه منحصر به فرد بود که باید به عنوان الگو همیشه مد نظر قرار دهیم.

وی سالگرد آغاز رهبریِ مقام معظم رهبری را یادآور شد و ابراز داشت: یکی از تفضلات الهی بود که ایشان از حادثه تروریستی مسجد ابوذر تهران جان سالم به در ببرند تا هدایت و رهبری مسلمانان جهان را بر عهده بگیرند.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به اینکه موفقیت‌های زیادی در طول رهبری ایشان حاصل شده است، ادامه داد: در هفته‌های آینده به صورت مبسوط این مسئله را مطرح خواهم کرد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه استقبال پرشور مردم در روز گذشته و امروز مسئولیت ما را سنگین‌تر کرده است، خاطرنشان کرد: از همه مردم قدردانی می‌کنم و امیدوارم با وحدت همه مردم بتوانیم در استان منویات رهبری را عملیاتی کنیم.

منبع : خبرگزاری تسنیم

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE