۱۷:۲۱:۴۴ - پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
احداث بزرگترین ورزشگاه سرپوشیده در تبریز
  به گزارش اوجا تبریز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ؛ قراچورلو طرح ادغام مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز با ورزشگاه سرپوشیده ۱۵ هزار نفری خاوران را مطرح کرد و گفت: با این طرح می‌توان مجموعه عظیم فرهنگی، هنری و علمی را ایجاد کرد که البته بخش ورزشگاه سرپوشیده ۱۵ هزار نفری در نوبه خود منحصر به […]

 

به گزارش اوجا تبریز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ؛ قراچورلو طرح ادغام مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز با ورزشگاه سرپوشیده ۱۵ هزار نفری خاوران را مطرح کرد و گفت: با این طرح می‌توان مجموعه عظیم فرهنگی، هنری و علمی را ایجاد کرد که البته بخش ورزشگاه سرپوشیده ۱۵ هزار نفری در نوبه خود منحصر به فرد بوده و حتی برای اولین بار در کشور ساخته خواهد شد.
معاون عمرانی شهرداری منطقه ۹ تبریز متذکر شد: با اجرای ۱۷ شاخص پروژه در شهرک خاوران، در سال‌های آینده شاهد تحول بزرگ در این منطقه خواهیم بود.
معاونت عمرانی شهرداری منطقه ۹ تبریز  هم چنین با بیان اینکه مرکز همایش‌های بین‌المللی با سالن اصلی به ظرفیت یک۲هزار و ۵۰۰ نفر که سالنی منحصر‌به فرد خواهد بود همچنین دارای پارکینگ به ظرفیت ۵۰۰ خودرو خواهد بود.
وی افزود: سیستم تصفیه آب فاضلاب مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز تصفیه شده و دوباره مورد استفاده در فضای سبز منطقه قرار خواهد گرفت.
قراچورلو به ساخت مرکز سوغات‌سرای تبریز در کنار سالن همایش‌های بین‌المللی اشاره و افزود: این مرکز به گونه‌ای سوغات اصیل شهر تبریز را به‌ نمایش خواهد گذاشت.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE