۱۳:۲۷:۰۶ - دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
مدارک مالکیت باشگاه تراکتورسازی به فدراسیون ارائه شد
  پس از اعلام فدراسیون باشگاه تراکتورسازی، مدیران تراکتورسازی نیز اسناد و مدارک مربوط به مالکیت خود را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دادند. به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا، باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای را درباره‌ی در اختیار گذاشتن اسناد و مدارک مالکیت این باشگاه صادر کرده است که متن بیانیه به این شرح […]

 

پس از اعلام فدراسیون باشگاه تراکتورسازی، مدیران تراکتورسازی نیز اسناد و مدارک مربوط به مالکیت خود را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دادند.

به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا، باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای را درباره‌ی در اختیار گذاشتن اسناد و مدارک مالکیت این باشگاه صادر کرده است که متن بیانیه به این شرح است:

پیرو مکاتبات صورت گرفته در خصوص ارائه اسناد و مدارک مالکیت باشگاه تراکتورسازی تبریز و ادعاهای مطرح شده در رسانه‌ها مجموعه باشگاه تراکتورسازی تبریز با مشورت و همراهی کارشناسان محترم حقوقی نسبت به ارسال مدارک و مستندات مالکیت طبق در خواست فدراسیون فوتبال ایران اقدام کرده است.

امیدواریم  ارائه مدارک لازم و دلایل متقن پیرامون مالکیت باشگاه منجر به رفع ابهامات موجود و تعیین تکلیف نهایی در این خصوص شودد. آنچه مسلم است باشگاه تراکتورسازی تبریز متعلق به هواداران پرشوری است که در سرما و گرما دست از حمایت تیم محبوب خود بر نداشتند و چنین باشگاه پرطرفداری که سال‌ها حمایت پرشورهای با تعصب را به همراه داشته قطعا متعلق به یک شخص خاص نخواهد بود و هرگز اتفاق تلخ ابومسلم تکرار نخواهد شد.

پس از تعیین تکلیف نهایی، طبق تعهدی که نسبت به هواداران داده شد نسبت به واگذاری این باشگاه به مردم شریف آذربایجان با طی مراحل لازم قانونی و در یک پروسه زمانی مشخص اقدام خواهد شد. هدف نهایی در روند واگذاری تیم محبوب پرشورها این است که با اتخاذ تدابیر لازم مراحل واگذاری خللی در روند حرکتی تیم ایجاد نکند و با ایجاد منابع مالی مناسب و استفاده از طرح‌های اقتصادی کارآمد تیم فوتبال تراکتورسازی بدون وابستگی به منابع مالی دولتی، نماینده شایسته‌ای برای آذربایجان سرفراز در صحنه ورزش کشور باشد. بر همین اساس انتظار از هواداران پرشور تراکتورسازی این است که در روزهای سخت و در برابر موانع و مشکلات گوناگون با تمام وجود حامی تیم محبوب خود باشند و در توفیق تراکتورسازی همیشه سرافراز تردیدی به دل راه ندهند.

تراکتورسازی بزرگ امروز بیش از هر چیز به آرامش و حمایت دوستدارانش نیاز دارد تا برابر جنجال‌ها و تنش‌ها به هواداران پرشورش تکیه کند و با تمرکز راه موفقیت را در پیش گیرد. امید است که با حمایت همه جانبه هواداران، همراهی رسانههای گروهی و همینطور با تکیه بر توانمندی کادر فنی و تلاش بازیکنان غیور در فصل جدید موفقیت‌های بزرگ تراکتورسازی محبوب را رقم بزنیم.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE