خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۳/۰۶ ۱۸:۳۱
شناسه خبر : 3538

آذربایجان‌شرقی قهرمان مسابقات وزنه‌برداری پیشکسوتان کشور به گزارش خبرنگار  گ

به گزارش اوجا تبریز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛مسابقات قهرمانی وزنه برداری پیشکسوتان ایران که به میزبانی شهرستان ورزقان‌ و باشگاه مس سونگون ورزقان برگزار شد. در پایان مسابقات که میان ۱۴۵ وزنه بردار در قالب ۱۹ تیم از استان‌های مختلف کشوربرگزار شد در مجموع امتیازات، تیم آذربایجان‌شرقی مقام اول‌، اصفهان مقام دوم و […] ...

به گزارش اوجا تبریز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛مسابقات قهرمانی وزنه برداری پیشکسوتان ایران که به میزبانی شهرستان ورزقان‌ و باشگاه مس سونگون ورزقان برگزار شد.

در پایان مسابقات که میان ۱۴۵ وزنه بردار در قالب ۱۹ تیم از استان‌های مختلف کشوربرگزار شد در مجموع امتیازات، تیم آذربایجان‌شرقی مقام اول‌، اصفهان مقام دوم و ایلام مقام سوم مسابقات را کسب نمودند.
این مسابقات به گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، پاسداشت سردار شهید مدافع حرم، حاج ذاکر حیدری و نکوداشت اسطوره وزنه‌برداری، جهان پهلوان محمد نصیری در سالن اختصاصی شهرک مس سونگون ورزقان برگزار شد.
در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها، علیزاده، نماینده مردم ‌ ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی‌، یحیوی فرماندار شهرستان ورزقان‌، حضرتیان رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ورزقان و جمعی از مسئولین شهرستان ورزقان و مس سونگون حضور داشتند به همراه جهان پهلوان، محمد نصیری کاپ‌های قهرمانی مسابقات را به تیم های برگزیده، اهدا کردند.