۱۸:۲۲:۲۸ - دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
دیدار فعالان ادبیات پایداری آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب
  به گزارش اوجا تبریز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛کریم نژاد معاون فرهنگی هنری حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: همزمان با سوم خرداد، سالگرد آزادسازی خرمشهر و روز فتح و پیروزی جمعی از فعالان حوزه ادبیات شفاهی استان همراه با برگزیدگان سراسر کشور با مقام معظم رهبری دیدار می کنند. وی با بیان اینکه رهبری […]

 

به گزارش اوجا تبریز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛کریم نژاد معاون فرهنگی هنری حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: همزمان با سوم خرداد، سالگرد آزادسازی خرمشهر و روز فتح و پیروزی جمعی از فعالان حوزه ادبیات شفاهی استان همراه با برگزیدگان سراسر کشور با مقام معظم رهبری دیدار می کنند.
وی با بیان اینکه رهبری در رابطه با تبیین مسائل انقلاب و دفاع مقدس با استفاده از خاطرات افراد و تبدیل آنها به کتاب و مستند تاکید دارند، ادامه داد: حوزه تاریخ شفاهی و خاطرات برای رهبری با اهمیت است و در کنار شکل‌های ادبی معمول مانند رمان و داستان کوتاه این‌گونه نیز مستقلاً صاحب تشخص است.
کریم نژاد افزود: این دیدار نشان دهنده مورد تایید قرار گرفتن تلاش های واحدهای ادبیات پایداری حوزه های هنری مراکز استان ها می باشد که در نهایت منجر به تشویق مسئولین ادبیات پایداری در انجام بهتر کارها می شود.
وی افزود: به ابتکار حوزه هنری مرکز و نظر مساعد معظم‌له قرار است سوم خردادماه شب خاطره‌ای با حضور دست‌اندرکاران این گونه ادبی در سطح کشور برقرار شود.
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: استان آذربایجان شرقی از جمله استان‌های فعال در امر ادبیات پایداری می باشد و قرار است جمعی از نخبگان و فعالان این عرصه در مراسم حضور یابند که از این میان می‌توان به حضور مدیران و معاونان و کارشناسان ادبیات پایداری حوزه هنری استان و جمعی از نویسندگان فعال در عرصه ادبیات پایداری اشاره کرد.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE