۲۳:۲۵:۰۸ - جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
شعب اخذ رای تا زمانی که مردم حضور دارند موظف به اخذ رای هستند
به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: حتی اگر زمان رای گیری تمام شود و مردم در شعب حضور داشته باشند، باید از مردم حاضر در شعب اخذ رای شود. همچنین با توجه به اینکه انتخابات در برخی روستا ها به اتمام رسیده با هماهنگی بین فرمانداران، بخشداران […]

به گزارش اوجا تبریز به نقل از ایسنا رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: حتی اگر زمان رای گیری تمام شود و مردم در شعب حضور داشته باشند، باید از مردم حاضر در شعب اخذ رای شود. همچنین با توجه به اینکه انتخابات در برخی روستا ها به اتمام رسیده با هماهنگی بین فرمانداران، بخشداران و هیات های نظارت امکان آغاز شمارش آرا وجود دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سعید شبستری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه انتخابات در سراسر استان تا ساعت ۲۲ تمدید شده، تاکید کرد: تا پایان کامل انتخابات در هیچ یک از شهرهای استان امکان شمارش آرا وجود ندارد.
وی ادامه داد: کسانی که تا این لحظه موفق به رای دادن نشده اند، در ساعات باقیمانده حتما حضور یابند تا شاهد جشن بزرگ حضور مردم باشیم.
شبستری با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات اظهار کرد: در برخی شهرستان ها با کمبود تعرفه مواجه بودیم که بلافاصله تمدیدات لازم انجام و تعرفه ها به شعب مختلف ارسال شد.
رئیس ستاد انتخابات استان اضافه کرد: در استان آذربایجان شرقی علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در دو حوزه انتخابیه مراغه – عجب شیر و اهر – هریس انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نیز برگزار می شود.
وی گفت: پس از پایان رای گیری ابتدا آرای ریاست جمهوری و سپس میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا شمارش می شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا در تمام شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دو حوزه اهر-هریس و مراغه-عجب شیر برگزار می شود.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE