۱۵:۵۱:۵۹ - یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
شهر تو را می خواند / دلنوشته ای از : حسن دشتی
  وقتی خبر ثبت نام دکتر فرج قلیزاده را برای کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی کلانشهر تبریز را شنیدم ، شادی و سرور جسم نحیف ام را فرا گرفت و اشتیاقم برای انتخاب اصلح و حرکت به سوی تعالی شهر فزونی یافت ، چرا که او را از سه دهه پیش و از دوران […]

 

وقتی خبر ثبت نام دکتر فرج قلیزاده را برای کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی کلانشهر تبریز را شنیدم ، شادی و سرور جسم نحیف ام را فرا گرفت و اشتیاقم برای انتخاب اصلح و حرکت به سوی تعالی شهر فزونی یافت ، چرا که او را از سه دهه پیش و از دوران دفاع مقدس می شناسم و به تدین ، تعقل و پاک دستی او ایمان دارم .


خیالم راحت است از اینکه شهرم ، مردی از تبار پاکدستان را بخود خواهد دید . آسوده خاطرم که شهروندان تبریزی قدر خادم خود را می دانند و بسان حدیث شریف (( من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق )) با حضور در پای صندوق رای ، به واژه زیبای ” شهروند خوب در شهر آباد ” ، اقبال نشان خواهند داد ، چرا که او دارای حسن شهرت و سابقه درخشان در مدیریت شهری است .
آری ، دکتر فرج قلیزاده از آن جهت اصلح است که کارنامه درخشان در دوران تصدی مسئولیت های مختلفی همچون : شهردار منطقه ۳ ، معاون اداری مالی و قائم مقام شهردار تبریز را بر عهده داشته و نام نیک از خود به یادگار گذاشته است و علاوه بر تخصص و کاردانی در مدیریت شهری ، انسان پاک دست ، سلیم النفس و ساده زیست نیز می باشد .
دکتر فرج قلیزاده نه تنها از آن جهت که رزمنده ۸ سال دفاع مقدس و جانباز جنگ تحمیلی بوده اصلح است ، بلکه در کنار مجاهدت در راه دین و میهن ، شایستگی در مدیریت شهری که در گذشته از خود نشان دادند ، وی را از دیگر مدیران شهری ، برتر و شایسته تر کرده است ، گرچه رزمندگی و جانبازی همواره مدال افتخاری بر سینه اوست که همیشه خواهد درخشید .
ایشان حقوقدانی است که اعتقاد قلبی به حقوق شهروندی دارد و دغدغه اش حفظ کرامت انسانهاست ، که این امر در مصاحبه ها ، بیان دیدگاه و عملکرد او به وضوح قابل رویت است .


باور دارم در روز ۲۹ اردیبهشت حماسه ای دیگر خلق خواهد شد و همسنگرو رهرو شهید مهدی باکری که همانند خود ایشان دارای حسن خلق ، مدیر و مدبر است ، از سوی مردم فهیم شهر اولین ها ، تبریز مظلوم که در چمبره برخی کدخداها گرفتار آمده است ، برگزیده خواهد شد .
وظیفه شرعی ، قانونی و اجتماعی ما ایجاب می کند برای آینده شهری که متعلق به فرزندانمان است ، صالحین را انتخاب کنیم و اصلحی چون دکتر فرج قلیزاده می تواند ما را به آمال و آرزوهای دیرینه که همانا داشتن شهری در خور شان این مردم است ، نزدیک کند .
همت مردم ، موفقیت صالحین را به دنبال خواهد داشت

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE