خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۲/۲۳ ۱۷:۴۵
شناسه خبر : 3200

اعلام انصراف عده از کاندیداهای شورای اسلامی به جهت میثاق با اصلاح طلبان

اعلام انصراف عده از کاندیداهای شورای اسلامی به جهت میثاق با اصلاح طلبان تعدادی از نامزدهای اصلاح طلب تبریز، در میثاق با اصلاح طلبان از کاندیداتوری در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تبریز انصراف دادند. خبرهای رسیده هاکی است، عده ای از نامزدهای انتخاباتی اصلاح طلب که نامشان در لیست اصلاح طلبان قرار نگرفته است […] ...

اعلام انصراف عده از کاندیداهای شورای اسلامی به جهت میثاق با اصلاح طلبان

تعدادی از نامزدهای اصلاح طلب تبریز، در میثاق با اصلاح طلبان از کاندیداتوری در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تبریز انصراف دادند.
خبرهای رسیده هاکی است، عده ای از نامزدهای انتخاباتی اصلاح طلب که نامشان در لیست اصلاح طلبان قرار نگرفته است به پشتیبانی از لیست یکپارچه سیزده نفره اصلاح طلبان استعفا و پشتیبانی خود را از این لیست اعلام کردند.

میر علی اصغر الموسوی، نائب ریس ستاد اصلاح طلبان آذربایجان شرقی با تایید این خبر اعلام کرد: به دنبال تعیین اسامی لیست کاندیداهای شورای اصلاح طلبان در تبریز، جمعی از کاندیداهای اصلاح طلب در راستای همراهی با موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات شورای شهر تبریز از ادامه رقابت در انتخابات انصراف دادند که به زودی نام این عزیزان به همراه تقدیر و تشکر از این اقدام اصلاح طلبانه آنان منتشر خواهد شد.

گفتنی است، بنابر تصمیم شورای اصلاح طلبان, شکور اکبرنژاد، محمدباقر بهشتی، سونیا اندیش، فرج محمدقلی زاده ، موسی اشرفی، غلامحسین مسعودی ریحان، سعید نیکوخصلت ، کریم صادق‌زاده تبریزی، نصرت اله شاهدی، زین الدین هریس نژاد، عبداله تقی پور، محمد پورحسن، محمدرضا خداوردی زاده، سیزده کاندیدای منتخب شورای اصلاح طلبان استان جهت حضور در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز می باشند.