۱۱:۵۸:۰۲ - چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
موج بارشی جدید از فردا وارد کشور می‌شود
  احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته وارد کشورمان شده بود در دو روز آینده جنوب شرق و مناطقی از شرق کشور را در برمی‌گیرد که ثمره آن ابرناکی، رگبار و رعد و برق گاهی با وزش باد شدید موقتی خواهد بود. وی ادامه […]

 

احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته وارد کشورمان شده بود در دو روز آینده جنوب شرق و مناطقی از شرق کشور را در برمی‌گیرد که ثمره آن ابرناکی، رگبار و رعد و برق گاهی با وزش باد شدید موقتی خواهد بود.
وی ادامه داد: امروز شدت بارشها در بخشهایی از مناطق کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ارتفاعات هرمزگان خواهد بود.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بارشها در روز چهارشنبه و پنجشنبه غالباً در استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس ، هرمزگان، کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری و اصفهان پدید می‌آید.
به گفته وظیفه، موج بارشی دیگری از روز پنجشنبه غرب کشور را در برمی‌گیرد و بخشهایی از مناطق شمال غرب، دامنه‌های البرز غربی و دامنه‌های زاگرس مرکزی با افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد مواجه خواهند شد.
وی با بیان اینکه افزایش دمای شمال کشور از روز پنجشنبه جای خود را به کاهش دما می‌دهد، اظهار کرد: از اواخر روز پنجشنبه با نفوذ جریانات خنک شمالی، دمای هوا در سواحل شمالی به‌طور محسوسی کاهش می‌یابد و انتظار می‌رود این وضعیت تا روز یکشنبه تداوم پیدا کند.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی نقاط کشور طی ساعتهای آتی خبر داد و گفت: وزش باد شدید به همراه گرد و خاک و کاهش دید افقی امروز در بخشهایی از سیستان و بلوچستان به‌وقوع می‌پیوندد.
وظیفه تصریح کرد: طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مناطق شرقی دریای عمان‌، سواحل شرقی و مرکزی خلیج فارس و تنگه هرمز و روز پنجشنبه دریای عمان و سواحل دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود.
وی شهرکرد با پنج درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۴۰ درجه بالای صفر را خنک‌ترین نقاط کشور دانست و گفت: تهران طی ساعتهای آتی با وزش باد شدید موقتی مواجه خواهد شد

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE