۱۱:۴۶:۳۸ - چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
کشتی قهرمانی آسیا:مهدی‌زاده و طاهری فینالیست شدند, علی ارسلان در رده‌بندی
به گزارش اوجا تبریز به نقل از مهر، در نخستین روز از رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، رامین طاهری و بهنام مهدی زاده ملی پوشان اوزان ۸۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشورمان به دیدار فینال راه یافتند. مهدی زاده در دور اول با نتیجه ۳ بر یک مینسئوک کیم از کره جنوبی را شکست داد و در […]

به گزارش اوجا تبریز به نقل از مهر، در نخستین روز از رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، رامین طاهری و بهنام مهدی زاده ملی پوشان اوزان ۸۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشورمان به دیدار فینال راه یافتند. مهدی زاده در دور اول با نتیجه ۳ بر یک مینسئوک کیم از کره جنوبی را شکست داد و در دور بعد و مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۹ بر صفر آراتا سونودا از ژاپن رامغلوب کرد و راهی فینال سنگین وزن شد.

در وزن ۸۰ کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر سامات شیرداکوف از قرقیزستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل دانیل گاجیف دارنده مدال برنز المپیک از قزاقستان با نتیجه ۳ بر یک پیروز و فینالیست شد.

در وزن ۶۶ کیلوگرم علی ارسلان در دور نخست با نتیجه ۲ بر صفر جینچول پانگ از کره شمالی را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۳ راویندر از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ارسلان در این مرحله به مصاف سانگ هون اوه از کره جنوبی رفت و در حالی که با نتیجه ۵ بر یک از حریف خود پیش بود، با نتیجه ۹ بر ۵ مغلوب این کشتی گیر شد و راهی دیدار رده بندی شد. کشتی گیر کره ای در دور قبل المراد تسمرداف از ازبکستان را شکست داده بود.

در وزن ۷۵ کیلوگرم پژمان پشتام در دور اول ربیع خلیل از فلسطین را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد. وی در دور بعد به مصاف بین یانگ از چین می رود. دلشاد توردیف نایب قهرمان بازی های آسیایی و آسیا از ازبکستان در گروه پشتام حضور دارد.

در وزن ۹۸ کیلوگرم سید مصطفی صالحی زاده در دور اول با نتیجه ۷ بر یک یرولان ایسکاکوف قهرمان آسیا و نفر سوم بازی های آسیایی از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد مقابل هاردیپ نایب قهرمان آسیا از هند با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حریف صالحی زاده در این مرحله ژیائو دی از چین است.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE