۱۴:۲۰:۵۲ - شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
کشف بیش از ۷۷ کیلوگرم مواد مخدر در آذربایجان شرقی
به گزارش اوجاتبریز به نقل از  مهر، ماموران نیروی انتظامی فرماندهی آذربایجان شرقی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق و نیز برخورد با فروشندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر، بیش از ۹ کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط و چهار متهم را نیز در ارتباط با این پرونده ها دستگیر کردند. کشف مواد […]

به گزارش اوجاتبریز به نقل از  مهر، ماموران نیروی انتظامی فرماندهی آذربایجان شرقی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق و نیز برخورد با فروشندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر، بیش از ۹ کیلوگرم مواد مخدر را کشف و ضبط و چهار متهم را نیز در ارتباط با این پرونده ها دستگیر کردند.

کشف مواد مخدر در اهر

فرمانده انتظامی شهرستان اهر ظهر شنبه در این خصوص به خبرنگاران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع و فروش مواد مخدر توسط فردی در شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و با انجام یک سری تحقیقات واقدامات تخصصی و فنی پلیسی  متهم شناسایی و مورد تعقیب و مراقبت نامحسوس قرار دادند.

سرهنگ یونس منفرد در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر و در بازرسی از باغ شخصی متهم مقدار ۴۹۰ گرم تریاک که بصورت ماهرانه ای در داخل باغ جاسازی شده بود  کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر تصریح کرد: در این راستا تعداد یک خودرو توقیف و یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

کشف ۷۷ کیلوگرم تریاک در شهرستان میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه نیز با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در این شهرستان گفت: درپی گزارشی مبنی بر ورود یک دستگاه کامیون باری مشکوک به حمل مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی استان، موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

سرهنگ هاشم شعفی افزود: دو اکیپ از کارشناسان پلیس مبارزه با مواد مخدربه همراه ماموران یگان امداد به محل اعلامی اعزام و در حین کنترل خودرو های عبوری،  کامیون حامل مواد مخدر را مشاهده و آن را جهت بررسی متوقف کردند که در بازرسی خودرو مقدار ۷۷ کیلوگرم  تریاک کشف و راننده و دو نفر سرنشین آن بعنوان متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراکز قضائی معرفی شدند، ازشهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک و یا اطلاع از توزیع مواد مخدر در محلات را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

کانال تلگرام اوجا تبریز
بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE