۱۶:۳۰:۰۸ - چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
احتمال آبگرفتگی و سیلاب رودخانه ها
  سازمان هواشناسی کشور ضمن اعلام آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها به دلیل بارندگی‌های امروز در برخی استان‌های کشور اعلام کرد این وضعیت فردا هم دارد. به گزارش اوجا تبریز به نقل از مهر، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: به سبب شدت بارش امروز چهارشنبه آبگرفتگی معابر عمومی و […]

 

سازمان هواشناسی کشور ضمن اعلام آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها به دلیل بارندگی‌های امروز در برخی استان‌های کشور اعلام کرد این وضعیت فردا هم دارد.
به گزارش اوجا تبریز به نقل از مهر، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: به سبب شدت بارش امروز چهارشنبه آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیلها و در مناطق مستعد وقوع تگرگ درکردستان، آذربایجان شرقی، نیمه جنوبی اردبیل، زنجان، همدان، نیمه شمالی مرکزی، قزوین، شمال سمنان و خراسان شمالی پیش بینی می شود.
احد وظیفه افزود: این وضعیت فردا پنج شنبه دراستان‌های خراسان شمالی و دامنه‌های البرز در شمال قزوین، شمال البرز، تهران و سمنان و با شدت کمتری در شمال خراسان رضوی دور از انتظار نیست.
وی ادامه داد: مهمترین مخاطره سامانه‌های جوی در این فصل رگبار موقتی و شدید همراه با رعد و برق بخصوص در مناطق کوهپایه‌ای، تگرگ، سیلاب ناگهانی در مناطق مستعد و وزش باد شدید موقتی است.
وظیفه هشدار داد: به هموطنان عزیز توصیه می شود ضمن انجام اقدامات احتیاطی لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی، برای برنامه ریزی و انجام سفر یا تردد در استانهای اعلام شده وضع هوا را از مرکز پیش بینی استان خود جویا شوند.

کانال تلگرام اوجا تبریز
بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE