۲۰:۵۳:۳۲ - سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
اختصاص ۴۶۵ میلیارد ریال برای جبران خسارت ناشی از سیل
استاندار آذربایجان‌شرقی از اختصاص ۴۶۵ میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت و بازسازی تأسیسات، زیرساخت‌ها و سایر بخش‌های خسارت ‌دیده ناشی از سیل اخیر در استان خبر داد. به گزارش ایسنا، اسماعیل جبارزاده با اشاره به خسارات ناشی از سیل اخیر در استان آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در راستای جبران خسارات و بازسازی  تأسیسات زیربنایی […]

استاندار آذربایجان‌شرقی از اختصاص ۴۶۵ میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت و بازسازی تأسیسات، زیرساخت‌ها و سایر بخش‌های خسارت ‌دیده ناشی از سیل اخیر در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسماعیل جبارزاده با اشاره به خسارات ناشی از سیل اخیر در استان آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در راستای جبران خسارات و بازسازی  تأسیسات زیربنایی و سایر بخش‌های خسارت‌دیده ناشی از سیل، ۴۶۵ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شد.

وی  افزود: اعتبار تعیین شده در راستای هزینه‌های خدمات مدیریت، پشتیبانی و نظارت فنی، بازسازی تأسیسات زیربنایی و سایر هزینه‌های مربوط به جبران خسارت‌های سیل صرف خواهد شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی اضافه کرد: همچنین در راستای بازسازی ۳۰ واحد مسکونی شهری و ۹۲۴ واحد مسکونی روستایی، کمک بلاعوض از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین از اعتبارات اختصاص‌یافته، بخشی برای بازسازی تأسیسات زیربنایی و کمک بلاعوض برای تامین لوازم خانگی و معیشتی خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل پرداخت خواهد شد.

جبارزاده بیان کرد: مبلغ ۲۱۴ میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان ‌قیمت نیز از طریق بانک‌های عامل و با معرفی بنیاد مسکن برای بازسازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی، به آسیب‌دیدگان از سیل و با ضمانت زنجیره‌ای پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین یک هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی ارزان‌قیمت به ‌منظور جبران خسارت‌های ناشی از سیل به بخش کشاورزی و با معرفی دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط ازمحل منابع بانک کشاورزی پرداخت خواهد شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: در راستای پرداخت به‌موقع این اعتبارات، سازمان برنامه و بودجه استان موظف است ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام بازسازی‌ها، گزارش عملکردی از روند پرداخت اعتبارات هزینه شده ارائه کند.

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات اختصاص‌یافته در راستای جبران خسارت‌های ناشی از سیل اخیر در استان آذربایجان‌شرقی، از سوی معاون اول رییس جمهور ابلاغ شده است

کانال تلگرام اوجا تبریز
بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE