۲۳:۴۳:۲۵ - دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
بارندگی شدید و آبگرفتگی خیابانهای جلفا
  به گزارش اوجاتبریز به نقل از ایرنا، شدت بارندگی در شهر جلفا به حدی بود که کانالهای دفع آبهای سطحی توان تخلیه وهدایت آب به سمت رودخانه ارس را نداشت. بارندگی باعث شده تا بیشتر خیابانهای جلفا شامل خیابان کلیسا، میدان عاشورا، خیابان امام خمینی و دیگر معابر این شهر دچارآبگرفتگی شود. به دلیل بالا […]

 

به گزارش اوجاتبریز به نقل از ایرنا، شدت بارندگی در شهر جلفا به حدی بود که کانالهای دفع آبهای سطحی توان تخلیه وهدایت آب به سمت رودخانه ارس را نداشت.

بارندگی باعث شده تا بیشتر خیابانهای جلفا شامل خیابان کلیسا، میدان عاشورا، خیابان امام خمینی و دیگر معابر این شهر دچارآبگرفتگی شود.

به دلیل بالا آمدن آب در خیابانها برخی از خودروهای درحال حرکت دچارمشکل شده و همچنین تردد رهگذران و عابرین پیاده را با مشکلاتی مواجه کرد.

اداره هواشناسی جلفا میزان بارش در اواخر روز گذشته در شهر جلفا را ۱۴ میلی متر اعلام کرد.

به گزارش این منبع در مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه این بارش رخ داد و در صورت استمرار خساراتی به دنبال می آورد.

رضا قراخانی در گفت وگو با ایرنا افزود: این سامانه بارشی از نوع بارش های محلی بود که در نوار مرزی رخ داد.

وی یادآور شد: به دلیل همراه بودن این سامانه با سردی هوا، شاهد بارش شدید تگرگ نیز بودیم.

قراخانی ادامه داد: از عصر امروز دوشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب شاهد بارش باران در این شهرستان خواهیم بود.

بارش ناگهانی باران در شامگاه یکشنبه در شهر جلفا که با رعد و برق همراه بود، در کنار خوشحالی مردم باعث ایجاد مشکلاتی برای گردشگران که بوستان ها و فضاهای سبز را برای استراحت انتخاب کرده بودند، گردید.

شهرستان جلفا با بارش سالانه ۲۲۰ میلی متر یکی از مناطق معتدل استان آذربایجان شرقی به شمار می رود.

کانال تلگرام اوجا تبریز
بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE