۸:۱۶:۴۳ - دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
برای مدیریت کشور:
کاندیداهای ریاست‌جمهوری درباره “رفع فقر” چه نظر و برنامه‌ای دارند؟
۱۰ روز از مهلت قانونی تبلیغات شش نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گذرد و در این مدت این افراد در برنامه‌های تبلیغاتی خود به ارائه برنامه و دیگاه‌هایشان پرداختند. یکی از موضوعات قابل توجه و حائز اهمیت برای اقشار مختلف جامعه، نظرات کاندیداها درخصوص رفع فقر و درآمدزایی در کشور است.  آخرین مواضع و دیدگاه های کاندیداهای […]

کاندیداهای انتخابات 96

۱۰ روز از مهلت قانونی تبلیغات شش نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گذرد و در این مدت این افراد در برنامه‌های تبلیغاتی خود به ارائه برنامه و دیگاه‌هایشان پرداختند. یکی از موضوعات قابل توجه و حائز اهمیت برای اقشار مختلف جامعه، نظرات کاندیداها درخصوص رفع فقر و درآمدزایی در کشور است.

 آخرین مواضع و دیدگاه های کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم در این رابطه را در جدول زیر دنبال کنید.

سیدمصطفی میرسلیم -باید راهکاری ارائه شود تا سرمایه گذاری‌ها در خانه های مجلل را به ساختمانهای ارزان مناسب برای زوجهای جوان اختصاص دهیم.

-کارمندان دولت نباید به عشق کیسه دوختن وارد دولت شوند. نباید ویژه خواری کنند و اطلاعات دولت را در اختیار عده‌ای قرار دهند.

-مردم باید نظارت عمومی داشته باشند تا ریشه فساد خشکانده شود.

اسحاق جهانگیری برای کاهش فاصله طبقاتی باید نظام مالیاتی کشور تقویت شود و بر این اساس کسانی که به هر نحوی ثروت تولید می کنند، مالیات آن را بپردازند.
حسن روحانی -مسائل و مشکلات پیچیده با حرف و شعار درست نمی شود.

-اولین قدم این است که سرمایه‌گذاری‌های جذب شده و پول‌ها از بازارهای دلالی به سمت سرمایه‌گذاری و بنگاه‌های اقتصادی هدایت شوند.

-طبعا برای ایجاد سرمایه‌گذاری نیاز به امنیت است و مردم باید نسبت به فردای کشور و سال‌های بعد اطمینان حاصل کنند.

سیدابراهیم رئیسی‌ساداتی -می‌توان یارانه نقدی را برای دهک‌های پایین تا سه برابر افزایش داد و فقر مطلق را ریشه‌کن کرد.

-توجه به محرومان و مستضعفان بویژه دهک‌های پایین با همین ظرفیت‌های کشور بدون اینکه چشمی به دست دیگران داشته باشیم تا گره‌ای از ما باز کنند امکان‌پذیر است.

محمدباقر قالیباف -قول ۵ میلیون شغل را دادیم و می‌دانیم ریشه فساد و رکود در بیکاری جوانان ماست.

-یارانه‌ها را برای اقشار کم در آمد اضافه خواهیم کرد.

-لازم است نظام‌های بانکی را اصلاح کنیم؛ نظام‌های بانکی که سرمایه‌شان برای ۹۶ درصد ملت است و وام دادنشان به ۴ درصد خاص.

-سیستم مالیاتی ما باید اصلاح شود و هزینه‌های دولتی باید کاهش یابد.

سیدمصطفی هاشمی‌طبا از آنجایی که یارانه به اقشار غنی و فقیر به صورت یکسان توزیع می‌شود بی‌سرپرستان و معلولین و محرومین ما همچنان دچار مشکلات جدی هستند. طبیعی است که بحث اشتغال، خدمات و توزیع باید همراه با این مساله باشد.

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE