۲۱:۵۰:۱۵ - شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
قهرمانی پولاد مردان ایران در پیکارهای وزنه برداری آسیا/ پایان حسرت پنج ساله
پیکارهای وزنه برداری قهرمانی آسیا از سوم اردیبهشت در سالن المپیک شهر عشق آباد ترکمنستان آغاز و امروز (شنبه) با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد. در پایان این رقابت ها تیم ایران با ۵۶۲ امتیاز قهرمان شد و تیم های چین و ازبکستان به ترتیب با ۵۴۷ و ۵۱۱ امتیاز در […]

پیکارهای وزنه برداری قهرمانی آسیا از سوم اردیبهشت در سالن المپیک شهر عشق آباد ترکمنستان آغاز و امروز (شنبه) با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در پایان این رقابت ها تیم ایران با ۵۶۲ امتیاز قهرمان شد و تیم های چین و ازبکستان به ترتیب با ۵۴۷ و ۵۱۱ امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.
ایران با ترکیب جابر بهروزی، صالح چراغی (یک طلا و یک نقره) و مرتضی بیگلری، ایوب موسوی (یک طلا و دو نقره)، علی هاشمی (یک نقره و یک برنز) ، محمدرضا براری (سه مدال طلا)، همایون تیموری و وحید ربیعی (یک برنز) در این رقابت ها حضور یافت.
تیم ملی ایران که تا لحظات پایانی رقابت تنگاتنگی با چین داشت، در نهایت با کسب ۵ مدال طلا، ۳نقره و ۳برنز بعد از پنج سال قهرمان آسیا شد.همچنین در پایان رقابت های دسته فوق سنگین، رامین ربیعی با ۱۹۵ کیلوگرم در یک ضرب مدال برنز گرفت، در دوضرب با ۲۲۱ کیلوگرم پنجم و در مجموع دو حرکت با ۴۱۶ کیلوگرم پنجم آسیا شد.
همایون تیموری نیز با ۱۹۰ کیلوگرم در یک ضرب چهارم شد، با ۲۲۷ کیلوگرم در دوضرب عنوان چهارم را به دست آورد و در مجموع دو حرکت با ۴۱۷ کیلوگرم چهارم شد.
نتایج انفرادی دسته به اضافه ۱۰۵ کیلوگرم:
۱- دجانگ بایف (ازبکستان) ۱۹۶ کیلوگرم یک ضرب – ۲۴۱ کیلوگرم دوضرب – مجموع ۴۳۷ کیلوگرم (طلا مجموع و ۲مدل نقره یک ضرب و دوضرب)
۲-چن (چین تایپه) ۱۸۵ کیلوگرم یک ضرب – ۲۴۳ دوضرب – مجموع ۴۲۸ کیلوگرم (طلا دوضرب و نقره مجموع)
۳-تویچی اف (ترکمنستان) ۱۹۷ کیلوگرم یک ضرب – ۲۴۱ کیلوگرم دوضرب – مجموع ۴۲۷ کیلوگرم (طلا یک ضرب و ۲ برنز دوضرب و مجموع)
۴-همایون تیموری (ایران) ۱۹۰ کیلوگرم یک ضرب – ۲۲۷ کیلوگرم دوضرب – مجموع ۴۱۷ کیلوگرم
۵-رامین ربیعی (ایران) ۱۹۵ کیلوگرم یک ضرب – ۲۲۱ کیلوگرم دوضرب – مجموع ۴۱۶ کیلوگرم ( مدال برنز یک ضرب)/ایرنا

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE