۱۳:۴۷:۲۲ - جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
شهرتی فر هشدار داد:
تندباد شدید در راه است/عصر امروز مردم تا حد امکان در خانه هایشان بمانند
فرماندار تبریز با بیان اینکه طبق اعلام اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی عصر امروز تندباد شدید در راه است،

فرماندار تبریز با بیان اینکه طبق اعلام اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی عصر امروز تندباد شدید در راه است، گفت: مردم تا حد امکان در خانه هایشان بمانند و خودروهای خود را در ز یر درخت ها پارک نکنند.

رحیم شهرتی فر در گفت و گو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، از نشست زمین در محله ۴۲ متری تبریز خبر داد و اظهار کرد : کانالی در این محله نشست کرده که ترکیدن لاستیک ثیک دستگاه مینی بوس تنها خسارت این اتفاق بوده است.

وی افزود: از عصر روز گذشته قریب به ۴۰ میلی متر بارندگی در شهر تبریز داشته ایم که منجر به آب گرفتگی در معابر عمومی و هم چنین فرو ریختن دیوار حیاطی در منطقه لاله تبریز شده است که خسارتی جز خراب شدن دیوار به جای نگذاشته است.

وی ادامه داد: طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان عصر امروز تندباد شدیدی در تبریز در راه است. از مردم می خواهیم که در حد امکان در خانه های خود بمانند، اتومبیل های خود را زیر درختان پارک نکنند و تمام اشیا و وسایلی که در پشت بام ها و یا بالکن ها وجود دارد  وامکان دارد به دلیل شدت باد پرتاب شوند جمع آوری کرده و در جایی امن قرار دهند.

 

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE