۰:۳۲:۵۱ - پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
توسط فرماندار تبریز اعلام شد:
جمع داوطلبان ثبت نام کننده شوراها در تبریز در پایان روز سوم
شهرتی فر فرماندار تبریز گفت : در سه روز گذشته و در مجموع ۳۰۹ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه تبریز ثبت نام کردند.

شهرتی فر فرماندار تبریز گفت : در سه روز گذشته و در مجموع ۳۰۹ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه تبریز ثبت نام کردند.

 رحیم شهرتی فر روز چهارشنبه  به رسانه های خبری اعلام کرد :  از این تعداد ۲۲۹ نفر برای  شرکت در رقابت های شوراهای شهری و ۸۰ نفر برای شوراهای روستایی نام نویسی کردند.
وی با اشاره به اینکه نام نویسی از داوطلبان شوراهای روستایی در بخشدارهای مرکزی و خسروشاه و نام نویسی از داوطلبان شوراهای شهری در تبریز، خسروشاه، سردرود و باسمنج انجام می شود، اعلام کرد:

وی آمار ثبت نام کنندگان امروز چهارشنبه و در سومین روز نام نویسی را ۸۹ نفر شامل ۳۶ نفر برای شوراهای روستایی و ۵۳ نفر برای شوراهای شهری بیان کرد.
شهرتی فر با اشاره به استقبال داوطلبان برای رقابت درانتخابات شوراهای اسلامی در این حوزه انتخابیه ادامه داد: نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای  اسلامی شهر و روستا در تبریز که از سی ام اسفندماه ۹۵ آغاز شده تا پایان وقت اداری روز ششم فروردین ادامه دارد.
وی از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست برای نام نویسی مدارک کامل و مورد نیاز تارا به همراه داشته باشند تا وقفه ای در جریان نام نویسی ایجاد نشود.
براساس مصوبه مجلس شورای اسلا می تعداد اعضای شورای اسلامی شهر تبریز  در این دوره از ۲۱ نفر به ۱۳ نفرکاهش یافته است .

فرماندار تبریز از مردم خواست: در هنگام رای دادن به برنامه ها و اهداف نامزدها و توانایی افراد در اجرایی شدن این طرح ها و برنامه ها دقت کنند.
وی اظهارکرد: گاه در انتخابات شوراهای اسلامی مشاهده می کنیم گرایش های قومی و قبیله ای، طایفه ای و حتی جنسیت تاثیر گذار است ولی باید فارغ از این موضوع ها به شخصیت های مطلوب با دانش مرتبط با وظایف شوراهای اسلامی توجه کنند.
شهرتی فر در خصوص ارائه برگه عدم سوء پیشینه در انتخابات شورای اسلامی گفت: داوطلبانی که برگه عدم سو پیشینه خود را دریافت ندارند فرصت دارند بعد از تعطیلات نورزی این برگه را ارائه دهند.
وی با بیان اینکه تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی از ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت انجام می شود، افزود: داوطلبان شرکت در این انتخابات برای خدمت به مردم باید خودشان مقیدترین افراد در رعایت قوانین باشند بنابراین باید از تبلیغات زودهنگام و غیرقانونی خودداری کنند.
براساس تازه ترین آمار  تبریز در حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر جمعیت دارد .

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار می شود.

منبع : وقت نیوز

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE