۸:۵۳:۲۲ - شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
به علت اتصال برق و آتش سوزی :
کارخانه درب ضد سرقت سینا درآتش سوخت/ گزارش + عکس
بنابر گزارش سرویس کارگری و کارآفرینی پایگاه خبری اوجا تبریز به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی کارگران ، دومین کارخانه ساخت درب ضدسرقت در منطقه واقع در شهرک صنعتی شهید رجایی تبریزدر آتش سوخت .

 

بنابر گزارش سرویس کارگری و کارآفرینی پایگاه خبری اوجا تبریز به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی کارگران  ، دومین کارخانه ساخت درب ضدسرقت در منطقه واقع در شهرک صنعتی شهید رجایی تبریزدر آتش سوخت .

بر اساس این گزارش دبیر جامعه اسلامی کارگران استان به اتفاق جمعی از اعضای شورای مرکزی به قصد دلجویی و همدردی ازکارگران و صاحبان این کارخانه به عنوان کارآفرینان عرصه تولید و صنعت کشور ضمن بازدید از کارخانه با مدیر عامل این شرکت به گفتگو پرداختند.

در این دیدارو گفتگو شوکتیان مدیر عامل شرکت  سینا در پی وقوع این حادثه در خصوص پاسخ به تعهدات شرکت نسبت به مشتریان واشتغال مجدد کارگران اظهار نگرانی نموده وعنوان نمودند:حمایت مسولین و بویژه استاندار صنعت دوست را می طلبد  با مساعدت های ویژه این مجموعه را دستگیری نموده  تا در آستانه عید شرمنده خانواده کارگران و همکارانم وهمچنین مشتریان نباشم. در ادامه این دیدار و گفتگو مدیر عامل شرکت وکارآفرین تبریزی با اشاره به اهداف راه اندازی این کارگاه گفت:هدفم از ایجاد این کاراین بود که خودم را از بیکاری که در حال حاضر گریبانگیر بسیاری از جوانان است نجات بدهم و غیراز خودم بتوانم برای ۴۰نفر بصورت مستقیم و ۱۰۰نفر نیز بصورت غیر مستقیم شغل ایجاد کنم و این بزرگترین انگیزه برای رسیدن به هدف والای اشتغال توسعه صنعت استان بوده است.

جعفری  نیز در این دیدار و گفتگو گفت:خدا رو شاکرم در این حادثه عظیم به کارگران عزیز آسیبی نرسیده و و ظیفه خود دانستم تا نسبت به دلجویی و همدردی از نزدیک در خدمت این زحمتکشان کارآفرین باشیم لذا بر حسب وظیفه مراتب نگرانی  مدیریت شرکت وکارگران عزیز را به گوش مسئولین عزیز به ویژه استاندار فهیم و صنعت دوست خواهیم رساند. دبیر جامعه اسلامی کارگران در ادامه افزود:رعایت استاندارد بین المللی دربهای ضد سرقت درتولید یکی از شاخص ترین دستاوردهای این شرکت آسیب دیده می باشد که نوید میدهم بزودی شاهد راه اندازی و فعالیت مجدد این کارگاه تولیدی باشیم. وی در با اشاره به نگرش مثبت حمایتی مسولین را عامل موفقیت کارآفرینان دانسته وخطاب به دست اندکاران حمایتی بنگاه های اقتصادی افزود: بیائید با مساعدت همگانی این شرکت را ازاین وضیعت بحرانی نجات وچندین نفردیگررا نیز به آغوش کار و تلاش بازگردانیم و گره ی دیگراز هزاران گره موجود درانتظاراشتغال و کارباز کنیم.

گفتنی است دراین بازدید مهندس رحیم زارعی عضوشورای مرکزی جامعه اسلامی کارگران ودکتر گوزل پور مشاورعالی  جامعه اسلامی کارگران، دبیر جامعه اسلامی کارگران استان را مشایعت می کردند.

این حادثه که در چند روز اخیر براثر اتصال برق در این مجموعه تولیدی رخ داد حدود ۲۰ میلیارد ریال خسارت وارد شد که خوشبختانه خسارت جانی برای کارکنان و کارگران را در پی نداشته است. انتظار از مسئولین محترم این است که با حمایت و رسیدگی های لازم در بازگشت این کارگاه تولیدی به چرخه اقتصاد و تولید استان سهمی ویژه به عهده گرفته و موجب خوشحالی خانواده های کارگران این کارگاه در آستانه عید را موجب گردند.

photo_2017-01-14_08-15-20

photo_2017-01-14_08-15-35

photo_2017-01-14_08-15-53

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE