۹:۴۷:۰۰ - دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
در جلسه شورای شهر تبریز؛
ارائه تعرفه عوارض محلی سال ۹۶ به شورای شهر / تخفیف عوارض ساختمانی تا پایان سال ۳۰ درصد شد
در لسه شورای اسلامی شهر تبریز، لایحه تعرفه عوارض محلی سال آینده شهرداری تبریز تقدیم شورا شد، شورای شهر بر اساس قانون تا ۱۵ بهمن فرصت دارد تعرفه عوارض محلی را تصویب و برای اطلاع عموم منتشر کند.

 شهردار تبریز در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز، لایحه تعرفه عوارض محلی سال ۱۳۹۶ شهرداری تبریز را به شورا ارائه کرد.

 در لسه  شورای اسلامی شهر تبریز، لایحه تعرفه عوارض محلی سال آینده شهرداری تبریز تقدیم شورا شد، شورای شهر بر اساس قانون تا ۱۵ بهمن  فرصت دارد تعرفه عوارض محلی را تصویب و برای اطلاع عموم منتشر کند.

همچنین در ادامه این جلسه لایحه افزایش تخفیف فصلی عوارض و جرایم ساختمانی  مطرح شد که در سه بند به تصویب رسید.

بر اساس بند اول این لایحه تمام تخفیف های مطرح در لایحه قبلی که در حال حاضر از تخفیف ۲۵ درصد استفاده میکنند از زمان تایید فرمانداری تا پایان زمستان به ۳۰ درصد افزایش می یابد.

بر اساس بند دوم این لایحه جرایم دیرکرد خودروهای سواری تا ۵ سال گذشته شامل بخشودگی می گردد.

همچنین طبق بند سوم این لایحه عوارض ساختمانی کارگاه های تولیدی مناطق ۴، ۶ و ۷ به میزان ۵۰ درصد از تخفیف برخوردار خواهند شد.

لازم به ذکر است این تخفیف ها از زمان تایید فرمانداری تا پایان سال بوده و تمدید نخواهد شد.

در جلسه امروز همچنین نامه فرمانداری مبنی بر تایید لایحه یکسان سازی حقوق کارکنان شهرداری قرائت و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شد.

منبع: شهریار نیوز

کانال تلگرام اوجا تبریز
داغ کن - کلوب دات کام اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در دنبالر اشتراک گذاری در فیس نما
CLOSE
CLOSE